Türkiye'nin en iyi haber sitesi

gündemi hareketli...
Bayram tatili gezginlere, çapkınlara, sosyal yaşam avcılarına yaramış. Bakalım bu aralar gündemde neler var...
- 70'LİK DOKTOR İLE 30'LUK SOSYETİK KIZ: Sosyetik bir genç kızımız... Hep gündemde olan, afili ve havalı bir ailesi var. Kızımız, gittiği bir seyahatinde ruh eşini bulduğunu iddia ediyor.
Ruh eşi kim mi? Amerikalı ünlü bir doktor... Beyefendi 70'ine merdiven dayamış, kızımız ise 30'una yeni girdi. Şu sıralar bir ayağı Los Angeles'ta, bir ayağı İstanbul'da yaşıyor.
Kulislerde konuşulan şey ise; kızın, ailesinin maddi durumu bozulduğu için böyle bir ilişkiye başladığı... Bu aşk ne kadar sürer bilinmez ama ülkemize yabancı bir damat gelecekse, şimdiden haberiniz olsun istedim. Artık elimizin altında dünyaca ünlü bir doktor var canlarım.
- EVLENİP ÜNLÜ OLALIM MI?: Sosyetik olmanın yeni kuralı; ve Fransa'daki saraylarda, Yunan adalarında düğün yapmak. 'Evlenip ünlü olacağım, sosyeteye gireceğim' diyenler, düğünleriyle gösteriş yapmanın peşinde. Bana kalsa sade bir nikah yeter ama sosyetik olmanın da yöntemi buymuş. Ne diyelim, darısı başınıza...
- 10 KİLO İNCELTEN UYGULAMA: Bu yazın en çok kullanılan uygulaması nedir? Tabii ki paylaşımlarına güzellik katan Facetune.
Uygulamayı hemen cep telefonunuza indirin ve diyet yapmayı bırakın! Ne yalan söyleyeyim ben de kullanıyorum ve birkaç saniye içinde 10 kiloluk müdahale ediyorum kendime. İncecik, fit ve pürüzsüz oluyorum. O yüzden bu yaz gördüğünüz Insta-vücutlara pek inanmayın derim. Hiç kimse gerçek değil arkadaşlar.

- SÖZ GENÇLERDE: Bu, tam da iş dünyasının ilgisini çekecek türden bir haber.
Geçtiğimiz günlerde, üst düzey yöneticilerin olduğu bir yemeğe katıldım. Masadaki patron tayfası, dünya trendlerine göre hareket ettiklerini söylüyordu. Peki trend ne mi?
Artık şirketler, markalarına 15-17 yaş arası gençler arasından danışmanlar seçiyormuş. 'Nasıl yani?' diyeceksiniz. Gençlerin tüketim alışkanlıkları, trendlere bakış açısı ve markaların dinamikleşme çabasını en iyi onlar anlıyor. Şirketler, onların verdiği tavsiyelerle çok doğru adımlar atıyormuş. Bence de çok mantıklı...
Ben de köşe yazımı yazarken, gençlerin ilgisini çekecek haberlerin peşine düşüyorum.
Yaşasın gençlik!
- POPÇULAR RAP SÖYLEMESİN: Evet kabul, müzik dünyasında sağlam bir rap patlaması yaşanıyor. Ezhel'in, Benfero'nun parçaları her yerde çalınıyor.
Gece kulüplerinde ünlü sanatçıların repertuvarlarına da hızla giriyor rap şarkıları.
Ancak dinleyiciler, gerçeğini dinlerken aldıkları hazzı popçulardan almıyor. O yüzden buradan popçulara sesleniyorum; tarzınız olmayan şarkıları, sırf daha çok dinlenmek için söylemeyin.
Eğlenceli olduğunuzu sanıyor olabilirsiniz ama hayır hiç de öyle değil. Popçular kendi liginde iyi işler başarmalı. Haksız mıyım gençler?
- YAZIN ÖPÜŞMÜYORUZ: Yaz davetleri, son hız devam ediyor. Yine kalabalık bir insan grubu olarak oradan oraya savruluyoruz. Havalar da sıcak olduğu için, haliyle birbirimizle selamlaşırken öpüşmek çok zor geliyor. Çevremdeki insanların çoğu, 'Tatlım öpmeden selamlaşalım' diyor.
Başta şaşkınlık veren bir uyarı olsa da, 30 derece üstündeki sıcaklarda ne gerek var bu kadar samimiyete?
Tokalaşalım yeter!

UYGULAMA GELİŞTİRMEK MODA
- HERKES UYGULAMA GELİŞTİRİYOR: Gençlerin iş hayatındaki ilgi alanları ne? Tabii ki tamamen dijital dünya... Artık fenomen olmak out, uygulama geliştirmek in. Girdiğimiz her ortamda, 'Neler yapıyorsun?' sorusuna, 'Yeni bir aplikasyon, uygulama geliştiriyorum' diye cevap veriliyor. Birçok fikrin içi boş, kullanıcının ilgisini çeker mi bilinmez ama gençlerin yeni meşguliyeti ve iş yatırımı da bu. Bakalım hangi akıllı dijital işler hayatımıza girecek...

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN