Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yasak olmasına rağmen korona partisine katılan, ardından yüzünü saklayıp kaçarken yakalanan , kırdığı potlar silsilesine bir yenisini daha ekledi. Parti haberleri sonrası Covid-19 testini paylaşıp silen, ardından yaptığı "Ben Karadenizliyim. Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı mı?" açıklaması ile gündeme yeniden gelen Çelik, son olarak "Magazin iyi bir şey yaptığında olmaz, magazincilerin devam edebilmeleri için benim kötü bir şey yapmama ihtiyaçları var" diyerek yaşadığı akıl tutulmasını bir kez daha gözler önüne serdi.

Öykü öncelikle şunu bilmeni isterim; magazinin iyi ya da kötü, güzel ya da çirkin, yaşlı ya da genç gibi bir ayırımı söz konusu değildir. Magazin her şeydir, bu yıllar önce olduğu gibi yıllar sonra da devam edecektir. 'Magazinci' diye tabir ettiğin hiçbir kurum veya arkadaşımızın senin iyi ya da kötü bir şey yapmana ihtiyacı yoktur. Bugüne dek medyada yer aldığın haberlerin içeriğine baktığında daha iyi anlarsın ne demek istediğimi... Sen kafana bunları takıp üzülme ve kendini bu kadar da önemseme... Magazinin devam etmesi için sana zerre kadar ihtiyaç yok, bunu bil yeter!
Diğer tarafta gelelim manken 'a...

Soydan, "Tanımadığım biriyle özel hayatımı paylaşmam. Cevap vermediğimde ağlaklaşıp uyduruyorlar. Bir gram muhtaç değilim medya ve basın alanına, yakında biteceksiniz" diyerek aklı sıra tehditler savuruyor. Yahu ne oluyor Didem, medya organları soru sorabilmek için senin eşin dostunla mı çalışacak? Bu tehdit cümlelerini neye göre yazdın bilmiyorum ama Öykü Çelik gibi sen de kendine bu kadar paye vermesen iyi olur, niceleri geldi geçti senin gibi... Bazıları ağlayarak görüntüler verdi ama medya hiç bitmedi. Biten hep sizin taraf oldu!

Esenyurt değil Harlem!
Hatırlayacağınız üzere 'ta düzenlenen , olay olmuştu. Pandemide organizasyonu gerçekleştiren mekana 32 bin lira ceza kesilip 15 gün de kapatma cezası verilmişti. Organizatör, Miss Uganda Güzellik Yarışması'nı altı yıldır yaptıklarını ve devamının geleceğini söylemiş, birinci olan güzele geniş ekran televizyon hediye edilmişti.
Bu kez de yine Esenyurt'ta bir dernekte Nijeryalıların koronavirüse aldırmadan ayin yaptığı ortaya çıktı. 'Esenyurt'ta parti düzenleniyor' ihbarı üzerine harekete geçen polisin baskın yaptığı yer, Nijeryalıların toplandığı bir dernek çıktı. Dernekteki 26 kişiye sosyal mesafe ve maske kuralına uymadıkları gerekçesiyle ceza kesildi.

Sosyal medya Esenyurt'taki siyahiler ile çalkalanıyor, burada yaşayan vatandaş şaşkın... Aldığı göçlerle renkli bir kozmopolit olan İstanbul'da, Afrikalıların ve siyahilerin yaşadığı bir mahalle vardı ancak görünen o ki; orada yaşanan geri dönüşüm sonrası siyahi nüfus rotasını Esenyurt'a çevirdi. Baksanıza Esenyurt değil sanırsın Harlem!

1.5 yıl aradan sonra 'Kardeşlerim'le dönüyor
Oyuncu Cüneyt Mete, 1.5 yıl aradan sonra yakında atv'de yayınlanacak olan NGM Yapım'ın yeni projesi 'Kardeşlerim' dizisiyle ekranlara dönüyor.

Son 1.5 yıldır tiyatro oyunlarına devam eden Mete, yapımcı Nazlı Heptürk'ten teklif aldığını, senaryoyu okuduktan sonra çok beğendiğini, projenin içine çok sindiğini söylüyor. Dizinin, sezonun en iyi işlerinden biri olacağından eminim, merakla bekliyoruz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
SON DAKİKA