Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yılbaşında sahneye çıkan sanatçıların kostümleri haftanın en gözde konusuydu. Hadi kimler neler seçmiş bir göz atalım...
■ Açılışı 'ın çok konuşulan seçimiyle yaptık. Kızı Hira'nın özel isteğiyle Barbie bebeğinin elbisesini Gülşah Saraçoğlu'na diktirtmiş. Düşünce hoş olsa da ortaya tam bir assolist kıyafeti çıkmış.
, televizyon programında yakaladığı şıklığı bir türlü sahnede yakalayamıyor. Yine JLo ve Beyonce'nin kostümlerine benzer kıyafetiyle seksi olmayı başarmış ama şık olduğunu söylemek zor.
■ Seksiliği başkasına benzemeden yakalamayı başaran ise yine şahane görünüyordu. Yılbaşı gecesinin en şık ünlüsü diyebilirim. Kıyafetinin modeli ve taşıması dört dörtlük.
, kendisinden hiç beklenmedik mini bir elbise seçmiş. Sahnelerin en şık assolistlerinden biri olan Gündeş, yıllardır yakaladığı tarzından ödün vermeden devam etsin ya da daha şık bir elbise seçsin derim. Bunu sevmedik.
■ Yılbaşında en pahalı kaşeye sahip Megastarımız Tarkan'ı gömlekle görmek istemezdim. Bir gömleğin farklı versiyonlarıyla işi bitirmiş. Daha gösterişli, daha özenli olabilirdi.
'un abartılı saç modeline bakmaktan kıyafetini göremedik.
■ Yıllara meydan okuyan bir başka starımız da . Elbisesini de, taşımasını da çok beğendim.
, yine gösterişli ama modern çizgilerdeki seçimleriyle harika görünmeyi başaran ünlülerimizdendi.
■ Muazzez Ersoy, gecenin en assolist görünen ismiydi. Tümü işlemeli kıyafetiyle gayet iyi görünüyordu.
■ Linet, artık herkesin ezberlediği pembe tütü elbisesiyle akıllara Demet Akalın'ın Harbiye konserinde giydiği kıyafetini getirdi. Belli ki benzerlik metoduyla haber olmak istemiş ama evdeki hesap çarşıya uymadı.
■ Aleyna Tilki'nin yeni yıla oyuncak bebeğiyle girmesini bekledim ama ne yazık ki oyuncak bebek işini bu seferlik Demet Akalın'a kaptırdı. Tam "Ne kadar hoş olmuş" diyeceğim ama tuhaf hareketleriyle dolu videosunu görüyorum ve beğenmekten vazgeçiveriyorum.

ARAR'I DA BEĞENDİM
gibi güzel bir kadının demode seçimler yapması üzücü oluyor. Elbisesinin tüm havasını korkunç ayakkabılarıyla baltalamış, yazık olmuş.
'in son albümündeki yeni imajına köşemde iltifatlar etmiştim. Söylediklerimi geri almak üzereyim. Öyle anlamsız bir kostüm seçmiş ki...
da dozunda gösterişli, seksi ve kendisine yakışan bir tercih yapmış.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN