Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MEVLÜT TEZEL
MEVLÜT TEZEL

Kerimcan Durmaz neden ünlü?

Vallahi hiçbir fikrim yok...
Ne iş yaptığını da anlamış değilim! DJ olduğuna inanan yoktur umarım! 'ın videolarına, sosyal medyada yazdıklarına falan bakıyorum, bence komik değiller. Daha da kötüsü Kerimcan, insanları sürekli aşağılıyor. Yeni mizah anlayışımız; aşağılamak, hakaret etmek mi? Futbolcu eşlerinin kankası olması mı ya da saç ve makyajdan birçok kadından daha iyi anlaması mı Kerimcan'ı ünlü yapıyor?
Kerimcan doğal da değil; birçok şeyi önceden tasarlıyor ama doğalmış gibi sunuyor. Kerimcan, yabancı bir ünlüyle uzaktan kadraja girebilmek için arkadaşlarına fotoğraf çektiren ve bunu 'Ben ordaydım' diye pazarlayan biri; ezik bir durum aslında. Bir de davet edilmediği partilere davet edilmiş gibi yapıyormuş.
Birçok yabancı ünlü ile söyleşiler yapan, aynı ortamda vakit geçiren meslektaşlarım, Kerimcan'ın bir ünlünün partisine tanıdıklarının yardımıyla katılmasını neden bu kadar büyütüyor ki?
Ama Kerimcan'ın dediği gibi 'Ablan star bebeğim'; en pahalı markaları giyiyor, beş yıldızlı otellerde kalıyor, sosyetenin ünlü simalarıyla takılıyor falan filan. Belki de Kerimcan'ı farklı yapan; kimliğini gizlememesi, sansürsüz konuşması, bol bol cinsel içerikli vasat espriler yapması. Bir insanın eşcinsel kimliği üzerinden prim yapması da 'nin sorunu aslında. Türkiye'de eşcinsel olmak hep dalga geçilen bir espri konusu oldu. Bunda eşcinselliğini komedi malzemesine çevirip ünlü olanların payı büyük.
Eskiden Fatih Ürek, Kuşum Aydın, Dr. Bilal vardı, şimdi de Kerimcan var işte. Bu isimlerin ekrana çıkmaması ve Kerimcan'ın bu boşluğu sosyal medyada doldurması onu ünlü yaptı galiba. Lakin Kerimcan'ın bu saydığım isimlerden en büyük eksiği, sanatçı olmaması. Kerimcan'ın tek farkı belki de Snapchat kullanmayı bilmesi!

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN