Türkiye'nin en iyi haber sitesi

21'inci yüzyıla adını veren burçları için 2019 yılının ikinci yarısı hayatlarını şekillendirecek günleri de beraberinde getirecek. Buyurun detaylara beraber bakalım...
Maddi konuları siz kontrol ediyorsunuz. 17 Haziran'da Dolunay gerçekleşecek. Korkularınızın üstesinden geleceksiniz. Son 6 aydır maddi olarak kendinizi belli konularda kısıtlayıp bütçeler yapan bir Kova burcuysanız, seyahatlerinizin artabilir.
2019 yılının en önemli yaz ayına Temmuz'da merhaba derken, belki de hayatınızda daha önce hiç karşılaşmadığınız olaylarla karşılaşacaksınız.
1984-1998 yılları arasında doğduysanız nelere katlanamadığınızı bir kez daha fark edeceksiniz, özelikle evli bir Kova burcuysanız!
İlişki evinize ışık tutacak, duygularınızı sakinleştirecek, yüreğinizdeki celallenmeyi, öfkeyi durduracak, yazın sıcaklığını ruhunuzda hissedeceğiniz ve kuruntularınızı abarttığınızı fark edeceğiniz ay ise Ağustos olacak.
Bitmez dediğiniz yakın arkadaşlarınızla aranıza bir anda mesafe koyabilirsiniz.
Tatlı esintileri olan Eylül'de kendinizi daha rahat ortaya koyacaksınız.
Cesur davranacak ve harcamalarınızı düzenleyeceksiniz.
Artık kendinizi farklı şekilde şımartmak istediğinizi fark edip yükte hafif, ödemesi zaman alan seçimlere yöneleceksiniz. Bu da demektir ki taşınmazlarınız artabilir.
Eğer kilo ile derdiniz var ise büyük günler bu sorunu da çözmeniz gereken sabrı verecek.
Yurt dışında yaşayan bir Kova burcuysanız ülke değişikliğini düşünebilirsiniz. Özellikle eğitim yıllarında ya da işle ilgili daha önce ülke değişikliği yapmış ve yurt dışı deneyimleri olan bir Kova burcuysanız gökyüzü önünüze fırsatların geleceğini, yönlendirmek adına da elinizden geleni yapacağınızı vurguluyor.
2019 yılının son aylarında kendinizi şanslı hissedeceksiniz.
Size hitap eden kişilerle yolunuz kesişecek.
Öncelikle bu durum iş alanınızda yaşanacak ve yaşam alanınızda büyük güncellemeler yapacaksınız.

ASTRO
GÜNDEM
Mars'ın Satürn ve Plüton ile karşıtlık yapıyor olması hayatın akışını değiştirecek olayların yaşanabileceğini işaret ediyor. Avrupa Birliği ve gibi kuruluşlarla ilgili şüpheci gelişmeler yaşanırken, güvenilirlikleri bir kez daha sarsılabilir. Kader yeniden yazılıyor olabilir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN