Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şimdi Yengeç düşünsün diyor Merkür! Bugün Merkür'ün Yengeç burcuna geçmesi hepimizi sulu gözlü olmaya itiyor. "Bu da nereden çıktı? Aslan burcunda geri hareket etmiyor muydu?" demeyin. Retro hali hâlâ devam ediyor ve duraklaya duraklaya Yengeç burcuna kadar geldi. Artık geri hareketine burada devam edecek.
Yani çift ruhlu bir 'su etkisi altındayız. Egomuzu parlatan, ben diye başlayan cümleler kurduran Merkür gerilemesinin etkilerinin yerini artık duygusal iniş çıkışlar alacak.
Merkür; normal şartlarda her ne kadar Yengeç burcunda kendisini rahat hissetse de, retro hali bu rahatlıktan pek de eser bırakmayacak.
Tavsiyelerin öneminin daha da arttığı bir gökyüzü seyri var önümüzde.
Tutulmaların etkisi devam ederken, Merkür'ün yön değiştirmesi hem aklımızı, hem de kalbimizi karıştıracak.
Ne yaparsak doğru olur, yanlış olan nedir ayırt etmekte zorlanacağız.
Merkür Retro'sunun bu seyri gündelik hayatımızda birden fazla mesajı bizlere yansıtmaya çalışıyor. Evet, belki ben merkezci yaklaşımlardan uzaklaşacağız ancak alınganlığımızın artması hem ikili ilişkilerimizi, hem de yaşama olan inancımızı biraz sarsacak.
Bu süreçte;
Enerjimiz, yaşama sevincimiz sekteye uğrayabilir.
Özgüven konusunda sorunlar yaşayabiliriz.
Alınganlığımız artacağı gibi yalnızca duygusal kararlar almaktan da geri durmayacağız.
Yanlış anlaşılmaların ise âlâsı bizleri bekliyor.
Geçmişe olan özlemimiz daha da artabilir.
Yanımızda sandığımız dostlarımızı karşımızda görebiliriz.
İkili ilişkilerimizi zora sokabiliriz.
Merkür gerilemesi, hepimize hayatın akışı içinde her an her şeyin olabileceğini göstermek, hatta öğretmek istiyor.
Büyük lokma yemenin büyük dertleri de beraberinde getirdiğini hem kendi hayatımızda, hem de çevremizdeki kişilerde çok net bir şekilde göreceğiz.
Siz siz olun Merkür'ün zor oyunlarına karşı sakinliğinizi korumaya çalışın.

ASTRO
GÜNDEM
Merkür, geri hareketine 1 Ağustos'a kadar Yengeç burcunda devam ediyor. Türkiye'nin yükselen burcunda geri gidecek olan Merkür, dünya basınında bolca yer almamızı sağlarken; bugünden sonra şaşırmayacağımız gün olmayacak.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN