Türkiye'nin en iyi haber sitesi

lı İş Adamı Ayhan Çelik AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı Müracaatını Yaptı

Giriş Tarihi: 19.2.2015 16:58
Yozgatlı İş Adamı Ayhan Çelik AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı Müracaatını Yaptı
Genç Sanayiciler ve İş Adamları Dernek (YOGİSAD) Başkanı ve Çelikler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Çelik AK Parti’den Yozgat Milletvekili Aday Adaylık müracaatını yaptı.
AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıklayan Çelik, AK Parti Yozgat İl Başkanlığında kalabalık bir grup ile birlikte milletvekili aday adaylık dosyasını İl Başkanı Harun Lekesiz’e teslim etti. Burada bir konuşma yapan Çelik, Yozgat’ta doğup büyüdüğünü, Yozgat’a hizmet etmek için milletvekili aday adayı olduğunu belirterek, “Ülkemiz, AK Parti Kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte çağ atlamış, Başbakanımız Sayın Ahmet Davut oğlu ile birlikte de gelişimini hızla sürdürmektedir. Biz de bu hizmet kervanında yer almak Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız ile birlikte ülkemize ve ilimize hizmet etmek için milletvekili aday adayı oldum” dedi.
Yozgat’ın sorunlarını çok iyi bildiğini dile getiren Çelik, “Bir sanayici olarak ilimizin neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyorum. Hizmetlerin nereden ve nasıl geleceğini de çok iyi biliyorum. Çok sayıda projemiz bulunmaktadır. Bu projelerle Yozgat’ı göç veren değil göç alan bir il konumuna getireceğiz. Halkımızdan ve Genel Başkanımız, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ile birlikte ilimize hizmet etmek için bir dönem yetki istiyorum. Bu dönemde söz verdiklerimizi yapamazsam bir daha halkımızın karşısına çıkmayacağım” diye konuştu.
Çelik, ayrıca bir basın toplantısı düzenleyerek projeleri hakkında bilgi vereceğini sözlerine ekleyerek, milletvekili aday adaylık dosyasını İl Başkanı Lekesiz’e teslim etti.
AK Parti İl Başkanı Lekesiz’de Çelik’e başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yozgatlı İş Adamı Ayhan Çelik AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı Müracaatını Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN