Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Nuriye Özel’den İHA’ya Ziyaret

Giriş Tarihi: 21.2.2015 18:28
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Nuriye Özel, İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Türkiye Gazetesi Yozgat Temsilciliğini ziyaret ederek projeleri hakkında bilgi verdi.
AK Parti Yozgat Milletvekili Aday Adayı Nuriye Özel, cumhuriyetin kurulduğu ilk günden bugüne kadar Yozgat milletvekilleri içerisinde tek bir kadın milletvekili olmadığını belirterek, “Partimizin kadınlara pozitif ayrımcılık yaparak çıkarmış olduğu yasalarla kadınlara siyasal düzenlemelerin kağıt üzerinde kalmayıp kadının statüsünün yükselmesine vesile olmasına Yozgatlı kadınlarımızı temsilen aday adayı oldum” dedi.
Amacının Yozgat ve Yozgatlıya ve ülkemize hizmet etmek olduğunu vurgulayan Özel, “AK Parti Kurucu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine tüm engellemelere rağmen Allah’ın yardımı ve milletimizin desteği ile ulaşmak için başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu liderliğinde yeni ve büyük Türkiye’nin inşası için daha huzurlu ve daha kalkınmış Yozgat için ve Yozgat’a katkı sağlamak istiyorum. AK Parti saflarında, bu kutlu yolculuk için gece gündüz demeden çalışmaya, Yozgatlı hemşehrilerimizin, analarımızın, bacılarımızın, ablalarımızın ve kızlarımızın gören gözleri, işiten kulakları tutan elleri ve hisseden yürekleri olmaya talip oldum. Rabbim bu kutlu yolda bizi mahcup etmesin ve tüm Yozgatlı hemşehrilerimizin desteklerini dualarını bekliyorum” diye konuştu.
Özel, Yozgat ile ilgili hazırladığı projeler hakkında da bilgiler verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Yozgat Milletvekili Aday Adayı Nuriye Özel’den İHA’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN