Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun:

Giriş Tarihi: 20.3.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 19:05
Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun:
Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun, Nevruz’un baharın uyanışı, kardeşlik, birlik ve beraberlik anlamı taşıdığını belirterek, bu tür kültürel günlerin birlik ve beraberliklere vesile olmasını diledi.
Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun, Nevruz’un, ülkemizde ve Ortadoğu coğrafyasında kutlanan, insanların sevinçlerini paylaştığı, geleceğe dair umutların yeniden yeşerttiği bir bayram olduğunu belirterek, “Nevruz Bayramı’nda da umutların yeşereceğine inancımız tamdır. Nevruz, Türkiye’de yaşayan herkesin umutların yeşerten bir pozisyona geldi. Ülkedeki bütün farklılıkları bir zenginlik olarak görmekteyiz. Bu vesileyle halkımızın Nevruz Bayramı’nı kutluyor, umut dolu günlere vesile olmasını dilerim” dedi.
Kardeşliğimizi hiç bir kuvvetin bozamayacağını ifade eden Coşkun, “Gerek ’ta gerek ülkemizde Nevruz coşkuyla kutlanmakta, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, kardeşliğimizi hiç bir kuvvet bozamaz, zedeleyemez. Rabbimin bizlere verdiği iman gücü ve kuvveti ile inşallah kardeşliğimizi perçinleyeceğiz. Bu ülke geçmişte çok büyük oyunlar altında ezilmeye mahkum bırakıldı, ama olmadı, yapamadılar, başaramadılar, başaramayacaklar. Rabbim birlikteliğimizi bozmaya çalışan dış güçlere hiç bir zaman fırsat vermesin” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN