’ta Öğrencilerin Sinema Keyfi

Giriş Tarihi: 27.3.2015 20:28 Güncelleme Tarihi: 27.3.2015 21:03
Yozgat’ta Öğrencilerin Sinema Keyfi
’ın Yerköy ilçesinde bulunan Nurdoğdu Ortaokulu 8.sınıf öğrencileri TEOG sınavı öncesi moral ve motivasyon amaçlı düzenlenen gezide sinemaya gitti.
Nurdoğdu Ortaokulu öğrencileri düzenlenen etkinlik ile hem film izleme hem de Yozgat’ı gezme imkanı buldular. Gezi hakkında bilgi veren Nurdoğdu Ortaokulu Müdürü Halit Arapoğlu, “Bu yıl okulumuzda öğrencilerimizin sadece akademik gelişimlerine yönelik faaliyetler değil aynı zamanda onların sosyal ve ahlaki gelişimlerine uygun etkinlikler düzenlemeye gayret ediyoruz. Bu bağlamda 1.dönem olduğu gibi TEOG sınavı öncesi öğrencilerimiz Çanakkale Deniz Zaferi’nin anlatıldığı Son Mektup filmini izlediler.” dedi.
45 öğrencinin TEOG sınavı öncesi moral ve motivasyonlarını yükseltmek için Yozgat’a götürüldüğünü vurgulayan Arapoğlu “Bu etkinlikte öğrencilerimizin ulaşım, iaşe ve film izleme bedelinin büyük bir kısmı okulumuz tarafından karşılanmış ve bütün öğrencilerimizin geziye katılabilmesi için velilerimizden cüzi bir rakam alınmıştır. Yerköy ilçesinde sınav öncesi böylesi bir etkinliği gerçekleştirmemizde katkısı olan herkese teşekkür ediyoruz. Umarım öğrencilerimiz bu filmle hem Çanakkale ruhunu anlar hem de bir nebze sınav stresinden uzaklaşırlar” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yozgat’ta Öğrencilerin Sinema Keyfi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN