Akdağmadeni Muhtarları Sakin Şehirleri Gezecek

Giriş Tarihi: 30.3.2015 17:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
Akdağmadeni Muhtarları Sakin Şehirleri Gezecek
Akdağmadeni Muhtarlar Derneğince hazırlanan ve İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığınca kabul edilen , “Yerel Yönetimler ve Sakin Şehirler Cittaslow” Projesi kapsamında 2. Etap gezi olarak Akdağmadeni muhtarları “Sakin Şehirleri” gezecek.
Sakin Şehirler Cittaslow Projesi kapsamındaki 10 gün sürecek geziye, Muhtarlar Derneği Başkanı Önder Gürel ve 1. Etap geziye katılmayan köy ve mahalle muhtarları katıldı.
Akdağmadeni Muhtarlar Derneği Başkanı Önder Gürel, Akdağmadeni muhtarlar Derneğince hazırlanan ve İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığınca kabul edilen , Yerel Yönetimler ve Sakin Şehirler Cittaslow Projesi ile 2. Etap kafilesinin sakin şehirleri gezeceklerini belirterek, “Bu gezi aynı zamanda muhtarlarımızın birlik ve beraberlik birbirlerini iyi tanıma açısından verimli bir gezi olacaktır.Gezimiz tarihi eserleri ve sit alanları bozulmayan organik tarım yapılan, İzmir’in Seferihisar ilçesi, Muğla’nın Akyaka, Aydın’ın Yenipazar, Çanakkale’nin Gökçeada ve Sakarya’nın Taraklı ilçeleri gezeceğiz. Buralarda yapılan faaliyetleri yerinde görüp ilçemiz için neler yapabiliriz bunları araştıracağız ve burada uygulayacağız “ dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akdağmadeni Muhtarları Sakin Şehirleri Gezecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN