Bilal Şahin Külliyesinde Teravih Sonrası Dini Sohbet Programı Yoğun İlgi Görüyor

Giriş Tarihi: 24.6.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 24.6.2015 16:38
Yozgat Bilal Şahin Külliyesinde Teravih Sonrası Dini Sohbet Programı Yoğun İlgi Görüyor
Bilal Şahin Külliyesinde Ramazan sohbetleri, okunan Kuran’ı Kerim ve söylenen ilahilerle Ramazan ayı dolu dolu yaşanıyor.
Yozgat Bilal Şahin Külliyesinde teravih namazı sonrası sohbet odalarında toplanan vatandaşlar sahura kadar sohbet ediyor. Cami imam ve müezzinlerinin de katıldığı sohbetlerde Kuran’ı Kerim okunup ilahiler söyleniyor.
Yozgat’ta misafir olan ve teravih namazını Bilal Şahin Külliyesinde kılan Eski Çumra Belediye Başkanı Zeki Sayıcı, Yozgat’ta misafir olduğunu belirterek, “Teravih namazını külliyede kılıyorum. Namazdan sonra çok güzel programlar düzenleniyor. Kuran’ı kerim okunuyor, dini sohbet yapılıyor, ilahiler söyleniyor. Sahura kadar, ramazanın manevi iklimine uygun bir şekilde çok güzel vakit geçiriyoruz. Bu güzel külliyeyi Yozgat’a kazandıran ve birlik, beraberlik ve yardımlaşmanın doruk noktaya ulaştığı Ramazan ayında bu şekilde güzel programlar düzenleyen Hayırsever İşadamı Bilal Şahin beye teşekkür ediyorum. Ramazan geleneklerinin bu şekilde yaşatılması, vatandaşların yoğun ilgi göstermesi maneviyatı daha da yükseltiyor” dedi.
İş dolayısıyla Yozgat’ta bulunan Doğan İnci ise, Bilal Şahin Külliyesinde düzenlenen ramazan etkinliklerinin çok güzel olduğunu belirterek, “Burada bir gün misafir olduk, çok güzel program hazırlanmış, yaptığı katıklarından dolayı iş adamı Bilal Şahin bey’e çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yozgat Bilal Şahin Külliyesinde Teravih Sonrası Dini Sohbet Programı Yoğun İlgi Görüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN