Bilal Şahin Külliyesinde Hafızlara Ve Vatandaşlara İftar Yemeği Verildi

Giriş Tarihi: 11.7.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
Yozgat Bilal Şahin Külliyesinde Hafızlara Ve Vatandaşlara İftar Yemeği Verildi
Bilal Şahin Külliyesinde Hayırsever İş Adamı Bilal Şahin tarafından Bilal Şahin Hafız Kuran Kursu öğrencileri, aileleri ve vatandaşlara yönelik iftar yemeği verildi.
Bilal Şahin Külliyesinde düzenlenene iftar yemeğine vatandaşlarında ilgisi yoğun oldu. Hayırsever iş adamı Bilal Şahin, iftar sonrası yaptığı açıklamada, 11 ayın sultanı olan Ramazan ayının son günlerine gelindiğini belirterek,“Her yıl olduğu gibi bu yılda vatandaşlarımıza yönelik iftar yemeği düzenledik. Ramazan ayı birlik beraberlik ve kardeşlik duygularının en yoğun olarak yaşandığı bir aydır. Bu ayda fakir fukaralar gözetilerek Ramazan ayını maneviyatına uygun bir şekilde değerlendirerek geçirilmesi bütün Müslümanların görevidir. Bizde bu kapsamda vatandaşlarımızla birlikte iftarımızı yaptık. Bu geleneğimizi inşallah bundan sonraki ramazan aylarında da devam ettirmeyi düşünüyoruz. Ben bu vesile ile iftara katılan bütün konuklarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
Vatandaşlarda kendilerine yönelik düzenlenen iftar yemeğinin kaynaşmaya vesile olduğunu belirterek, “Bizler zaten teravih namazı için Bilal Şahin Külliyesine geliyoruz. Namaz sonrası lokum, bisküvi ve çayımızı yudumlayarak sahura kadar burada sohbet ediyoruz. Bu hayır hizmetini ilimize kazandıran Bilal Bey’e çok teşekkür ediyoruz" diye konuştular.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yozgat Bilal Şahin Külliyesinde Hafızlara Ve Vatandaşlara İftar Yemeği Verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN