Cansız’dan Trabzonlulara Ziyaret

Giriş Tarihi: 11.3.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Cansız’dan Trabzonlulara Ziyaret
AK Parti Milletvekili Aday Adayı İbrahim Cansız, Zonguldak Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.
Zonguldak AK Parti Milletvekili Aday Adayı ve İlim Yayma Cemiyeti Başkanı eski Zonguldak İmam Hatip Lisesi Müdürü İbrahim Cansız seçim ziyaretleri kapsamında Zonguldak Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneğini Başkanı Ahmet Bayrak ve yönetimini ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Bayrak, Cansız’a çıktığı bu yolda çalışmalarında başarılar dileyerek sözlerini şöyle sürdürdü. “İbrahim Cansız’a çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz. Allah yar ve yardımcısı olsun. İnşallah dilediği gibi olur. İnşallah nasip olur da Meclise giderse Zonguldak adına söyleyeceklerimiz var. Mecliste bu işleri takip edecek bilgi ve tecrübeye sahip biri kesinlikle bizi ve Zonguldak’ı mahcup etmeyeceğine inanıyorum."
Ardından konuşan AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı İbrahim Cansız, Zonguldak’a hizmet etmek için bu yola çıktıklarını ifade ederek şunları söyledi: “AK Parti hükümetimizin döneminde birçok sorunlara el atılmış ve çözüm noktasında birçok yatırım da yapılmıştır. Ancak bu konular bir anda halledilmiyor. İnşallah yeni dönemde çok daha azim ve gayretle çalışarak, arkadaşlarımızdan da görüşler alarak, sorunu yaşayanların çözüm önerilerini de dinleyerek çözümleri beraber bulma yolunda memleketimize güzel hizmetler getirme gayretinde olacağız”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cansız’dan Trabzonlulara Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN