İlçe Milli Eğitim Müdürü Ve Öğretmenler Öğrencilerini Altı İle Ödüllendirdiler

Giriş Tarihi: 30.3.2015 22:08 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 22:44
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ve Öğretmenler Öğrencilerini Altı İle Ödüllendirdiler
Milli Eğitim Bakanlığı Din öğretimi Genel Müdürlüğünce her yıl düzenlenen Anadolu İmam-Hatip Liseleri arasında yapılan “Hafızlık, Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma ve Ezan Okuma Yarışmaları”nda dereceye giren Devrekli öğrenciler altın ile ödüllendirildiler.
‘ta Pazar günü gerçekleştiren “Hafızlık, Kura’n-ı Kerim’i Güzel Okuma ve Ezan Okuma Yarışmaları”nda Devrek’ten çok iyi dereceler elde eden iki öğrenci İlçe Milli Eğitim Müdürü ve öğretmenler tarafından altın ile ödüllendirildiler. Organize edilen yarışmada Devrek Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrencileri birincilik ve bir üçüncülük derecesi elde ederlerken, hafızlık dalında yapılan yarışmada yine Devrek Anadolu İmam-Hatip Lisesi Öğrencisi Yunus Yasin Ören, Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma dalında da yine Devrek Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrencilerinden Enes Ören il birincisi oldular.
Ezan Okuma dalında ise Devrek Anadolu İmam-Hatip Lisesi Öğrencisi Furkan Tor da il üçüncülüğü elde etti. Dereceye giren öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Satılmış Tunçkaya ve Şube Müdürleri Cihan Turhan ile Cihan Durdubaş Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde öğrencileri ziyaret ederek birer adet altınla ödüllendirilirken, Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (DEİMDER) adına da Dernek Başkanı Erdoğan Ören de bir adet altın takarak öğrencilerin gönüllerini aldı. Devrek Anadolu İmam-Hatip Lisesi Okul Müdürü İsmail Öztürk dereceye giren öğrencilerini tebrik ederek, bölge yarışmasına katılacak öğrencilerinin bölgedeki yarışmalarda da derece elde edeceğini ve iddialı olduğunu söyledi ve bölgede yapılacak olan yarışmalara Devrek halkını davet etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ve Öğretmenler Öğrencilerini Altı İle Ödüllendirdiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN