Sözer, Türkeş’i Andı

Giriş Tarihi: 3.4.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:50
Sözer, Türkeş’i Andı
MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer, “Büyük bir vatan sevdalısı Başbuğumuz Alparslan Türkeş, her zaman ülke çıkarlarını ön planda tutarak gelecek seçimler yerine, gelecek nesilleri düşünerek hareket etmiştir” dedi.
MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer, MHP ve Ülkü Ocaklarının kurucusu Başbuğ Alparslan Türkeş`i 18`inci ölüm yıl dönümünde sevgi, saygı ve rahmetle andıklarını söyledi.
Türkeş’in her zaman ülke çıkarlarını ön planda tutarak gelecek seçimler yerine, gelecek nesilleri düşünerek hareket ettiğini belirten Sözer, “Milliyetçi Hareket Partimiz ve Ülkü Ocaklarımızın kurucusu, Türk Dünyası’nın bilge lideri Başbuğ Alparslan Türkeş`i 18`inci ölüm yıl dönümünde sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz.Yaşamının her anını, Türk milliyetçiliğine adamış olan büyük devlet ve dava adamı merhum Alparslan Türkeş`i kaybetmenin acısını halen yüreğimizde hissediyoruz. Büyük bir vatan sevdalısı Başbuğumuz Alparslan Türkeş, her zaman ülke çıkarlarını ön planda tutarak gelecek seçimler yerine, gelecek nesilleri düşünerek hareket etmiştir.
Mücadelelerle geçen seksen yıllık ömründe ‘Önce ülkem ve milletim’diyerek, Türk Milleti’nin yücelmesi konusunda önemli çalışmalar yapmıştır. Türk milliyetçiliği davası, rahmetli Başbuğumuzun önderliğinde büyük bir fedakarlıkla yükselmiş ve bugünlere gelmiştir. Ülküsü ve fikirleri bizlere her zaman ışık olmuştur. Hayatı boyunca, Türkiye üzerine oynanan çirkin oyunları hep fark etmiş ve bu oyunlara karşı çıkmıştır.
Türkiye ve Türk dünyası liderini ve Başbuğ’unu kaybetmenin üzüntüsünü yüreğinde hala taşımaktadır. Eserleri, öğretisi ve ideolojisi her geçen gün güçlenerek yarınlara aktarılmakta bu uğurda hiç bir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır. Ruhu şad mekanı cennet olsun” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sözer, Türkeş’i Andı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN