Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Henden’den Personele Ödül

Giriş Tarihi: 7.4.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 15:01
Henden’den Personele Ödül
Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Alaplı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rıfkı Henden, hafta tatillerinde marangozluk işleri yaparak okula katkı sağlayan okul personeli Mehmet Ali Şen’i ödüllendirdi.
BEÜ Alaplı Meslek Yüksekokulu basım birimde fotokopi ve ozalit işlerinde çalışan mesai saatlerinde ve hafta tatillerinde marangozluk, tamir, bakım ve tadilat işlerini yaparak okula katkı sağlayan Mehmet Ali Şen Alaplı Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rıfkı Henden tarafından ödüllendirildi.
Mehmet Ali Şen’in çalışkan ve becerikli bir personeli olduğunu yıllardır okulun tamirat ve bakım işlerine katkı sağladığını belirten Henden, “Mehmet Ali Şen okulumuzda uzun süredir görev yapan bir arkadaşımız. Okuldaki tüm tamiratlar için eli çok yatkın, çalışkan ve gayretli. Okumuzun bahçesinde öğrencilerimizin dinlenme alanındaki banklar ve oturaklar deforme olmuştu. Ali Şen, deforme olan olan tahta ve diğer demir aksamları kendi imkanları ile tüm malzemeleri tedarik etti ve hafta tatillerinden feragat ederek çalışmalar yaptı. Bahçedeki oturak ve bankaları tamirat ve onarım yaparak okulumuza yeniden kazandırdı. Böylelikle öğrencilerimize de büyük hizmet yapmıştır. Her zaman görevinin haricinde boş zamanlarında ve hafta tatillerinde buna benzer işleri yapıp okulumuza katkı sağladığından dolayı ben kendisine çok çok teşekkür ediyorum” dedi.
Okul Personeli Mehmet Ali Şen’de elinden geldiği ölçüde okula katkı sağlamaya devam edeceğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Henden’den Personele Ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN