Sağlık Turizm Zirvesi Ankara’da Yapıldı

Giriş Tarihi: 14.4.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 11:31
Sağlık Turizm Zirvesi Ankara’da Yapıldı
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Merkezi tarafından organize edilen Sağlık Turizmi Zirvesi Ankara’da geniş katılımlı olarak gerçekleştirildi. Sağlık Turizmi Zirvesine, yüz ülkeden sağlık kuruluşu temsilcileri katılım gösterdi.
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu tarafından organize edilen Sağlık Turizmi Zirvesine, Türkiye’nin en önemli özel ve kamu olmak üzere iki yüz sağlık kuruluşu temsilcisi katılım gösterirken uluslar arası toplumdan yüz ülkenin sağlık kuruluşu temsilcileri katılım gösterdi. Sağlık Turizmi Zirvesinin açılış konuşmasını, sağlıkçı iş adamı ve Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Alaattin Bayraktar yaptı. Bayraktar yapmış olduğu konuşmasında, Sağlık Turizminin bütün insanlık için anlam ve önemine değindi.
Toplantıda Sağlık Turizmi Zirvesinin Türkiye ve Dünya ekonomisine katkısı konuşuldu. Toplantıya Türkiye’den ve Dünyadan çok sayıda sağlıkçı iş adamı, iş kadını ve yatırımcı katılım gösterdi. Ankara’da geniş katılımlı yapılan Sağlık Turizm Zirvesi Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy’un himayelerinde gerçekleştirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlık Turizm Zirvesi Ankara’da Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN