Hastane Duvarlarına Çizgi Film Kahramanlarının Resimleri Çizildi

Giriş Tarihi: 25.6.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 25.6.2015 16:48
Hastane Duvarlarına Çizgi Film Kahramanlarının Resimleri Çizildi
’ın Ereğli İlçesi’ndeki Devlet Hastanesi’nin çocuk polikliniklerinin bulunduğu katlardaki duvarlara Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından çizgi film kahramanlarının resimleri çizildi.
Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’nde yaklaşık iki ay önce başlayan çocuk polikliniklerine çizgi film kahramanlarının resimlerinin çizilmesi projesi tamamlandı. Proje kapsamında Acil girişindeki çocuk servisi ile çocuk polikliniklerinin bulunduğu kattaki duvarlara birçok çizgi film karakterinin resmi çizildi. Çalışmaların son şeklini Kdz. Ereli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, Hastane yöneticisi Operatör Doktor Muharrem Erdem, Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Hüseyin Uysal’da izledi.
Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz yapılan çalışmanın çok güzel olduğunu söyledi. Hastaneye gelen çocukların bu resimleri gördükten sonra olumlu şekilde etkileneceğini ve hastane korkularının ortadan kalkacağını belirten Korkmaz “Devlet hastanesinde yapılan çok değişik ve çok da sevindirici bir uygulama. Bu çalışma özellikle çocukların psikolojisini etkileyecek güzel bir çalışma. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.
Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi Yöneticisi Op. Dr. Muharrem Erdem ise yapılan çalışma ile çocuklarda hastane fobisi oluşmayacağını belirterek, projede yer alan okul yöneticileri, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.
Hastanenin Otelcilik Hizmetleri Müdürü İsmail Koçak ise poliklinik katlarında yapılan çalışmaların ardından çocuk servisinde de çocukların seveceği hayvan figürlerinin yer alacağı resimler yapacaklarını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hastane Duvarlarına Çizgi Film Kahramanlarının Resimleri Çizildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN