Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zimder, Mezunlar Gününde Buluşacak

Giriş Tarihi: 22.7.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:07
Zimder, Mezunlar Gününde Buluşacak
İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (ZİMDER) geleneksel hale gelen mezunlar gününde mezun ve mensuplarını buluşturacak.
ZİMDER tarafından organize edilen ve her yıl büyük bir katılım ile gerçekleştirilen Mezunlar Günü, bu yıl 26 Temmuz 2015 Pazar günü saat 11.00’de Zonguldak İmam-Hatip Lisesi bahçesinde gerçekleştirilecek.
24 yıldır kesintisiz devam eden bu etkinliğin gelenekselleştiğini belirten ZİMDER Başkanı Hüdaverdi Şen, 24. Mezunlar Günü programı ile ilgili tüm hazırlıkları tamamladıklarını belirtti. Şen, “ZİMDER Yönetimlerinde görev alıp 24 yıl önce başlayan bir geleneği, mevcut yönetimimizle birlikte kesintiye uğratmadan 10 yıldır sürdürüyor olabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gelenekselleşen Mezunlar Günümüzde her yıl büyük bir katılım ve coşkuyla bir araya geliyoruz. Bu yıl da etkinliğimizin, mübarek Ramazan Bayramının sonrasında büyük bir katılım ve coşku içerisinde geçeceğini umut ediyoruz. Programımızla ilgili tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Her yıl olduğu gibi ülkemizin dört bir yanından, ülke dışından ve şehrimizden mezun ve mensuplarımız yine buluşacak, yine hasret giderecekler ve mutlu bir şekilde ayrılacaklardır. Yine her yıl olduğu gibi bu yıl da, Kızılay’ımıza kan bağışında bulunacak, yeni mezunlarımızdan derece yapan başarılı öğrencilerimizi ödüllendireceğiz. Geçmişte okulumuzda görev yapmış öğretmenlerimiz ve idarecilerimizin de katılımları ile coşkuyla geçeceğine inandığımız bu programın hayırlara vesile olmasını temenni ederken, tüm mezunlarımızı, mensuplarımızı ve gönül dostlarımızı bu güzel etkinlik için 26 Temmuz 2015 Pazar günü saat 11.00’de Zonguldak İmam-Hatip Lisesine bekliyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zimder, Mezunlar Gününde Buluşacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN