X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Cumhurbaşkanı Erdoğan: Artık inlerine girilmiştir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Artık inlerine girilmiştir

  • Giriş Tarihi: 20.1.2015 11:41 Güncelleme Tarihi: 20.1.2015 13:17
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Artık inlerine girilmiştir
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Artık inlerine girilmiştir

Enerji Piyasaları Zirvesi'nde konuşan ile mücadelenin devam ettiğini belirterek 'Artık inlerine girilmiştir' dedi.

, Enerji Uzmanları Derneği tarafından JW Marriott Otel'de düzenlenen Enerji Piyasaları Zirvesi'nde konuştu.

Zirvede konuşan Erdoğan ya ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulunarak hala devlet içindeki uzantılarının aktif olduğunu ve paralel yapı ile mücadelenin devam ettiğini kaydederek 'Artık inlerine girilmiştir' dedi.

Bu devletin resmi giysileri içinde bombayı koyanları biliyor musunuz? Aynı şekilde devletin başka bir resmi görevlisi bunu yakalıyor. Hamdolsun artık inlerine girilmiştir.
Türkiye'nin enerji alanında önemli adımlar attığını kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, usulsüz dinlemelerle yapılan telefon dinlemelerinin enerji alanında yapılacakların önceden dış ülkelere servis edildiğini kaydetti. Erdoğan yaptığı konuşmada 'Türkiye'nin TANAP gibi Akkuyu Sinop Nükleer santrali gibi enerji projelerinin kimleri ne için rahatsız ettiğini gayet iyi biliyoruz. Çözüm sürecine yönelik provokasyonların ardında da benzer arzuların olduğunu biliyoruz. Açık ve net söylüyorum Türkiye ekonomide ve demokraside gelişmeye, büyümeye 2023 hedefleri doğrultusunda adım adım ilerlemeye devam edecektir. Bizim 77 milyon insanımıza sözümüz var. Bizim balkanlardan Afrika'ya kadar geniş coğrafyada yaşayan umutlarını gönüllerini bize bağlamış yüz milyonlarca kardeşimize karşı sorumluluklarımız var. Türkiye'nin 3-5 bomba patlamasıyla rayından çıkartıldığı günler geride kaldı. O eski Türkiye idi.' dedi.

O BOMBALARI KOYANLARI İYİ BİLİYORUZ

Paralel yapı ile mücadelenin devam ettiğini kaydeden Erdoğan hala bazı kurumlarda uzantılarının aktif olduğunu ama inlerine kadar girildiğini belirtti. Büyüyen ve gelişen Türkiye'nin yolundan dönmeyeceğinin altını çizen Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:

Nasıl Gezi'nin 17-25 Aralık ne olduğu ortaya çıkıyor şunu da söyleyeyim buradan tezgahlanmaya çalışılan oyunu biliyor ve tedbiri alıyoruz. Bu devletin resmi giysileri içinde bombayı koyanları biliyor musunuz? Aynı şekilde devletin başka bir görevlisi bunu yakalıyor. Hamdolsun artık inlerine girilmiştir. Terörle çabalaştırılmanın hangi dertler ve sıkıntılardan kaynaklandığını iyi biliyorum. Türkiye'yi yolundan almak için hangi çevrelerin ittifak içinde olduğunun gayet iyi farkındayız. Kimlerin bunların ateşine odun taşıdığını da önüyle arkasıyla çok iyi görüyoruz. Cumhurbaşkanlığı olarak, hükümet olarak hepsini takip ediyor, kendi politikalarımızı belirliyor ve adım adım hayata geçiriyoruz. Unutmayın, herkesin bir hesabı varsa Allah'ın da bir hesabı vardır. Cumhurbaşkanlığı olarak, hükümet olarak hepsini takip ediyor, kendi politikalarımızı belirliyor ve adım adım hayata geçiriyoruz. Unutmayın, herkesin bir hesabı varsa Allah'ın da bir hesabı vardır.

Sabah.com.tr

Erdoğan'dan AB'ye enerji faslı eleştirisi