Sorumluluğumu yerine getirdim - Türkiye Kupası - 19 Ağustos 2017 Cumartesi

Sorumluluğumu yerine getirdim

Riekerink: Kupada finale kalmak, kulübümüze duyduğumuz sorumluluk açısından mühimdi. Sinan beni heyecanlandırdı

Türkiye Kupası 05 Mayıs 2016, Perşembe

Güncelleme: 05 Mayıs 2016, Perşembe 01:19

Zoraki olarak başına geçtiği Galatasaray'ı kupa finaline taşıyan Jan Olde Riekerink, mücadele sonrası, "Rövanşa rakibin ümitlenmesinin önüne geçme hedefi başladık ve amacımıza ulaştık. Kupada finale kalmak, kulübümüze duyduğumuz sorumluluk açısından mühimdi. Sorumluluğumuzu yerine getirdik. Sinan'ın girdiği an, en çok heyecanlandığım andı. Beşiktaş'a karşı daha çok süre alabilir. Sinan'ı daha önceden tanıdığımı söyleyemem. Onu bana Orhan Atik anlatmıştı, gerçekten çok güzel dönüş yaptı. Şimdi Beşiktaş maçı için üç günümüz var."

Verecekleri her karara saygılıyım
Jan Olde Riekerink, basın toplantısında sezon sonunda altyapıdaki görevine mi döneceği yoksa yönetimden farklı bir beklentisi mi olduğu şeklindeki soruya ise manidar yanıt verdi: "Şu anda burada bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Önemli ve zor bir sorumluluk. Ben sezon sonuna kadar bu görevi aldım. Sonrasında ise nasıl bir teknik adamla çalışılacağına yönetim karar verecektir. Ben her türlü kararlarına saygılıyım."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

DİĞER HABERLER