Ziraat Türkiye Kupası heyecanı başlıyor - Türkiye Kupası - 3 Aralık 2016 Cumartesi

Ziraat Türkiye Kupası heyecanı başlıyor

Ziraat Türkiye Kupası grup aşamasında ilk haftanın maçları start alıyor. İşte maçların programı, gün ve saatleri...

Türkiye Kupası 28 Kasım 2016, Pazartesi

Güncelleme: 28 Kasım 2016, Pazartesi 11:37

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası gruplarında ilk hafta mücadelesi, yarın oynanacak maçlarla başlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 8 ayrı grupta ilk hafta karşılaşmaları, yarın, 30 Kasım Çarşamba ve 1 Aralık Perşembe günleri gerçekleştirilecek.

Organizasyonda, A Grubu, Gaziantepspor, Kırklarelispor, Osmanlıspor ve Şanlıurfaspor, B Grubu, Çaykur Rizespor, İnegölspor, Kasımpaşa ve Sancaktepe Belediyespor, C Grubu, Amed Sportif Faaliyetler, Fenerbahçe, Gençlerbirliği ve Menemen Belediyespor, D Grubu, Beşiktaş, Boluspor, Darıca Gençlerbirliği ve Kayserispor, E Grubu, 24Erzincanspor, Galatasaray, Elazığspor ve Tuzlaspor, F Grubu, Göztepe, Medipol Başakşehir, Sivasspor ve Yeni Amasyaspor, G Grubu, Akhisar Belediyespor, Aydınspor 1923, Bursaspor ve Ümraniyespor, H Grubu da Atiker Konyaspor, Gümüşhanespor, Kızılcabölükspor ve Trabzonspor'dan oluşuyor.

Ziraat Türkiye Kupası gruplarında ilk hafta maçlarının programı şöyle:

29 KASIM SALI:

12.30 Yeni Amasyaspor-Medipol Başakşehir (12 Haziran)

14.30 Ümraniyespor-Aydınspor 1923 (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.45 Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül)

18.30 Kayserispor-Boluspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.30 Darıca Gençlerbirliği-Beşiktaş (İsmetpaşa)

30 KASIM ÇARŞAMBA:

12.00 Tuzlaspor-24Erzincanspor (Tuzla Belediye)

14.00 Şanlıurfaspor-Kırklarelispor (GAP Arena)

14.00 Menemen Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Menemen İlçe)

16.30 Akhisar Belediyespor-Bursaspor (Manisa 19 Mayıs)

18.30 Galatasaray-Elazığspor (Türk Telekom Arena)

20.30 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (Ülker)

1 ARALIK PERŞEMBE:

12.00 Sancaktepe Belediyespor-Kasımpaşa (15 Temmuz)

14.00 Kızılcabölükspor-Atiker Konyaspor (Doğan Seyfi Atlı)

16.00 Çaykur Rizespor-İnegölspor (Çaykur Didi)

18.30 Osmanlıspor-Gaziantepspor (Osmanlı)

20.30 Trabzonspor-Gümüşhanespor (Hüseyin Avni Aker)

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

DİĞER HABERLER