2023: “Milletin refahı, memleketin bekası”

Sabah yazarı bugünkü yazısında, 'nda dün düzenlenen 2023 Zirvesi'ni ve Türkiye'nin 2023 hedeflerini ele aldı. Müderrisoğlu, "Kim ne kadar frenlemeye çalışırsa çalışsın Türkiye büyümesini sürdürecek " dedi.

Giriş Tarihi: 16.10.2018 09:40 Güncelleme Tarihi: 16.10.2018 10:12 ABONE OL
Türkiye 2023: “Milletin refahı, memleketin bekası”

İŞTE OKAN MÜDERRİSOĞLU'NUN BUGÜNKÜ YAZISI!

Türkiye 2023: "Milletin refahı, memleketin bekası"

Hayali, hedefi, iddiası olmayanın umudu da yoktur. Milletler, tercihleri ile büyürler. Türkiyemiz, içeriden ve dışarıdan çekilen operasyonlara rağmen hedeflerine emin adımlarla ilerliyor.

Dün, İstanbul Yeni Havalimanı'nda idik. Turkuvaz Medya Grubu olarak düzenlediğimiz "Türkiye 2023 Zirvesi"nde "Milli Enerji", "İletişim ve Taşımacılık", "Savunma Sanayisi" başlıkları altında ufuk turu yaptık. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, Cumhuriyetimizin 100. yılına ilişkin motivasyonunun farklı kesimleri, iş insanlarını, kanaat önderlerini dinamik kıldığını müşahede ettik.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan'ın katılımı gerçekleşen panellerde ülkemizin vizyonunu, bulunduğumuz yeri ve yapmamız gerekenleri konuştuk.

Gördük ki güncel sorunların yarattığı karamsarlık bulutları ancak ve ancak "Büyük Türkiye" ideali ile dağılabiliyor. Örneğin, Yeni Havalimanı'nın etkileyici ölçeği bir yana, Türkiye'yi küresel ligde taşıdığı seviye bile başlı başına gösterge...

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye 2023: “Milletin refahı, memleketin bekası”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN