Türkiye'nin en iyi haber sitesi

a'dan 'a: Saçlarına ak düşer!

ABD Başkanı Barack a, Yunanistan'ın yeni Başbakanı 'ı arayarak tebrik etti ve dinlenme tavsiyesinde bulundu.

Giriş Tarihi: 29.1.2015 12:17 Güncelleme Tarihi: 29.1.2015 14:37
Obama'dan Çipras'a: Saçlarına ak düşer!

ABD Başkanı Barack a, Yunanistan'ın yeni Başbakanı Aleksis la arayarak seçim zaferini kutladı. Çipras'a önümüzdeki günlerde dinlenmesi tavsiyesinde bulunan Obama, aksi taktirde kendisinde olduğu gibi saçlarına aklar düşeceği uyarısında bulunduğu kaydedildi.

MİCHELLE OBAMA SUUDİLERİN TEPKİSİNİ ÇEKTİ- TIKLAYIN

DÖRT BİR YANDAN TEBRİK TELEFONLARI

Radikal Sol Koalisyon'un (Syriza) seçimlerden zaferle çıkarak hükümeti kurması üzerine Başbakan Aleksis Çipras'a dünyanın dört bir yanından tebrik mesajları gelmeye devam ediyor. Çipras'a bu akşam telefon açan ABD Başkanı Barack Obama, seçim zaferi dolayısıyla tebriklerini iletti. ABD'nin yeni Yunan hükümetine olan desteğini bildirdi.

"YUNANİSTAN'IN GİRİŞİMLERİNİ DESTEKLEYECEĞİZ"

ABD'nin yaklaşımının Avrupa'nın durgunluk sürecinden çıkarak büyüme politikalarına dönülmesi olduğunu aktaran Obama, bu sebeple Yunanistan'ın girişimlerini destekleyeceğini belirtti. Başkan Obama, ABD ve Atina arasında maliye bakanları arasında işbirliği yapılmasını da önerdi.

"SAÇLARINA AKLAR DÜŞER"

Çipras'a önümüzdeki günlerde dinlenmesi tavsiyesinde bulunan Obama, aksi taktirde kendisine olduğu gibi saçlarına aklar düşeceğini uyarısında bulundu.

Genç Yunan Başbakan Çipras'ın Başkan Obama'nın dinlenme tavsiyesine uymasının zor olduğu; zira görevi üstlendiği andan itibaren hükümetin yapması gereken çok fazla işi olduğunu söylediği öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Obama'dan Çipras'a: Saçlarına ak düşer!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN