Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çin'deki sapık hırsız sonunda yakalandı!

Çin polisinin uzun bir süredir peşinde olduğu bir hırsız yakayı sonunda ele verdi

Giriş Tarihi: 24.6.2015 11:46 Güncelleme Tarihi: 24.6.2015 14:05
Çin'deki sapık hırsız sonunda yakalandı!
Çin polisinin uzun bir süredir peşinde olduğu bir hırsız yakayı sonunda ele verdi. Son 3 yıl boyunca çamaşır kurutma iplerinden çaldığı kadın iç çamaşırlarıyla 'yatağa giren' ve bazen bu çamaşırları giyen bekâr bir Çinli adam, uzun kovalamacanın ardından polis tarafından yakalandı.
Çin Halk Cumhuriyetinin Shandong eyaletinde yaşayan 44 yaşındaki Guang Kunhan adlı bekâr bir adam, son 3 yılda gerçekleştirdiği tuhaf hırsızlık alışkanlığı sonunda yakayı ele verdi. Düzenli ihbarlar üzerine uzun bir süre önce harekete geçen Çin polisi, yolları önceki gün Kunhan'ın evine çıkana kadar, çamaşır kurutma iplerinden kadın çamaşırları çalan hırsızı yakalamak için büyük çaba sarf etti.

Polisin verdiği bilgiye göre Çinli adamın, takım halinde veya ayrı ayrı olarak çaldığı kadın iç çamaşırlarını bir yandan evine stoklarken, amacının ise bir çeşit fetişizm olduğu ortaya çıktı.
Çinli adam, yakayı ele vermemek amacıyla kendi mahallesinde düzensiz zamanlarda ve farklı yerlerde sıra dışı hırsızlığı gerçekleştirmiş olsa da, yaptığı son hırsızlıklardan birinde güvenlik kameralarına yakalanınca polis tarafından tespit edildi ve gözaltına alındı. Adamın yakalanmasından sonra polis tarafından evinde gerçekleştirilen aramada, yüzlerce kadın iç çamaşırıyla karşılaşıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çin'deki sapık hırsız sonunda yakalandı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN