Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Robert Başkanı 'ya evlenme teklifi edecek

Eşcinsel evliliği yasallaştıran ve büyük yankı uyandıran, bu kararın ardından yaptığı konuşmada “Aşk aşktır” diyen Barack 'ya Robert evlenme teklifi edecek.

Giriş Tarihi: 1.7.2015 20:09
Robert Mugabe ABD Başkanı Obama'ya evlenme teklifi edecek
Eşcinselliğin 'yasak' olduğu 'nin Devlet Başkanı Robert , Başkanı Barack 'nın eşcinsel evliliği tüm eyaletlerde serbest bırakmasını şakayla karışık bir dille eleştirdi.

OBAMA'YI ÇEKİCİ DE BULDU

Bir radyo kanalının yayınına konuk olan 91 yaşındaki Mugabe, Obama'ya evlenme teklif edeceğini açıkladı: "Az önce karar verdim. Eşcinsel haklarını savunduğuna ve çekici bir görünüşü olduğuna göre, ABD'nin başkenti Washington'a gideceğim ve önünde diz çöküp Obama'ya evlenme teklif edeceğim." Diğer taraftan 'ciddileşen' ve insanların Hz. İsa'nın öğretilerine nasıl karşı gelebildiğini anlamadığını söyleyen Mugabe, Washington'un da 'ABD ulusuna hakaret eden sapkın satanistler' tarafından yönetildiğini savunmuştu.

'KENDİSİ EŞCİNSELLİĞİN İÇİNE Mİ DOĞMUŞTU?'

Mugabe, 2013'teki seçim kampanyasında da Obama'yı zorla eşcinselliği kabul ettirmeye çalışmakla suçlamıştı: "Şu ABD Başkanı Obama… Babası Afrikalı. Eşcinselliği onaylamazsak bize yardım etmeyeceğini söylüyor. Ben de soruyorum: Kendisi eşcinselliğin içine mi doğmuştu? ''
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Robert Mugabe ABD Başkanı Obama'ya evlenme teklifi edecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN