Kate üçüncü bebeğe hamile

İngiltere tahtına yeni vâris: Düşes Kate'in, Prens George ve Prenses Charlotte'tan sonra üçüncü çocuğa hamile olduğunu iddia eden Star dergisi doğumun nisan, mayısta olacağını öne sürdü

Giriş Tarihi: 8.9.2015
Kate üçüncü bebeğe hamile
Babası İngiltere Prensi Charles'dan sonra İngiltere tahtın ikinci vârisi olan Prens William ve eşi Cambridge Düşesi Catherine'ın evinde yeni heyecan: ABD'de yayımlanan Star dergisi, Düşes Kate'in üçüncü çocuğuna hamile olduğunu ileri sürdü. Dergi, 40 yaşına kadar dört çocuk sahibi olmak istediği iddia edilen 33 yaşındaki Kate Middleton'ın nisan veya mayıs ayında doğum yapacağını belirterek, Prens William'ın konuyla ilgili "Çok büyük bir sürpriz" açıklamasını yaptığını duyurdu. Ancak Buckingham Sarayı'ndan bu açıklamayla ilgili doğrulama gelmedi.

ETKİNLİKLERE GİTMİYOR

Daha önce de Kate Middleton'ın hamile olduğuna ilişkin haberler yayımlayan Star dergisi gerekçe olarak Düşes'in son zamanlarda katılması öngörülen bir dizi etkinliğe iştirak etmemesini gösterdi. İddiaya göre; Düşes Kate eşi Prens William ile bazı etkinliklere karnı iyice belirginleşmeye başladığı için katılmadı. Kate, 2013'te doğurduğu Prens George'a hamileyken sabahları mide bulantısı yaşadığı için sosyal etkinliklere katılamıyordu. Kate Middleton'ın doğum sonrası da bunalıma girerek insan içine çıkmak istemediği ileri sürülüyor. Gossip Cop isimli magazin sitesi ise ismi belirtilmeyen saray kaynaklarına dayanarak haberin doğru olmadığını açıkladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kate üçüncü bebeğe hamile
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN