Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den "" iddiası

televizyonu Suudi gazeteci Cemal 'nın nerede öldürüldüğünün tespit edildiğini iddia etti.

Giriş Tarihi: 19.10.2018 15:06 Güncelleme Tarihi: 19.10.2018 16:15
El Cezire'den Kaşıkçı iddiası

El Cezire Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın konsoloslukta nerede öldürüldüğünün tespit edildiğini iddia etti. Kanal, Cemal Kaşıkçı'nın konsolosluk binasında birkaç kişi tarafında saldırıyı uğradığını ve ardından öldürüldüğünü belirtti.

Sabah gazetesi özel istihbarat şefi Nazif Karaman; El Cezire'nin haberinin oldukça iddialı olduğu bu konuya ilişkin Türk yetkililerin gerçekleştirdiği kriminal incelemenin sonucunun beklenmesi gerektiğini belirtti. Konuya ilişkin sonuçların bir hafta on gün içerisinde sonuçlarının açıklanacağını belirtti. "Türkiye bu konuda oldukça hassas ve gizli bir şekilde çalışıyor" dedi.

Son dakika flaş iddia 'Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın nerede öldürüldüğü belli oldu'

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu bugün yaptığı açıklamada ise;

Dışişleri Bakanı Mevlüt ÇAvuşoğlu bugün yaptığı açıklamada "Türkiye'nin Pompeo ya da herhangi bir Amerikalı yetkiliye herhangi bir ses kaydı vermesi söz konusu değil. Elimizde bir takım deliller var netleşince dünya ile paylaşacağız." demişti.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin Cemal Kaşıkçı soruşturmasıyla ilgili sonuçları dünyayla şeffaf bir şekilde paylaşacağını da söyledi.

Arnavutluk'ta kayıp gazeteci Cemal Kaşıkçı olayıyla ilgili konuşan Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Ortaya çıkacak sonuçları tüm dünyayla paylaşacağız. Herhangi bir ülkeyle o ya da bu bilgiyi paylaşmamız söz konusu değil" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
El Cezire'den "Kaşıkçı" iddiası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN