Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'yi vuruyor

ordusu abluka altındaki Şeridi'nde 'a ait hedefleri vurmaya başladığını duyurdu. güçleri abluka altındaki Gazze Şeridi'nden atıldığını öne sürdüğü bir roketin bu sabah Tel Aviv'in kuzeyindeki bölgede bir eve düşmesinin ardından Hamas'a ait hedefleri vurmaya başladı. İsrail ordusundan yapılan açıklamada, "Gazze Şeridi'ndeki Hamas'a ait hedefleri vurmaya başladık." ifadesi kullanıldı, daha fazla ayrıntıya yer verilmedi.

Giriş Tarihi: 25.3.2019 18:50 Güncelleme Tarihi: 25.3.2019 20:46
İsrail Gazze'yi vuruyor

Bölgedeki görgü tanıkları, İsrail savaş uçağının Gazze'nin kuzeyinde Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları'na ait bir noktayı vurduğunu aktardı.

İşte Gazze'nin bombalanma anı!

Bölgede patlama sesleri duyulurken, Gazze'de gergin bekleyiş devam ediyor.

İsrail Gazze'yi vuruyor

Gazze'den atıldığı iddia edilen bir roket, bu sabah Tel Aviv'in kuzeyindeki Şaron bölgesinde bir eve düşmüş, evde bulunan 7 kişi yaralanmıştı. Bunun üzerine İsrail ordusu bölgedeki birliklere takviye yaparken, Gazze'ye açılan Kerm Ebu Salim ve Beyt Hanun (Erez) sınır kapıları kapatılmıştı.

Abdullah Ağar, İsrail'in saldırısını yorumladı

İSRAİL'DEN "PLANLI SALDIRI"

İsrail makamları kısa süre önce, sınıra yakın bölgelerde yaşayan Yahudi yerleşimcilerden, İsrail ordusunun saldırılarına cevaben Gazze'den yapılması "muhtemel" roket atışlarına karşı yakınlardaki sığınaklara gitmek üzere hazırlıklı olmalarını istemişti.

İşte işgalin haritası!

Artan gerginlik nedeniyle, İsrail'in güneyindeki tren seferleri iptal edilmiş, sığınaklar açılmıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İsrail Gazze'yi vuruyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN