YURTKUR'dan öğrencilere müjde!

Giriş Tarihi: 6.3.2013 10:17

Burs ve öğrenim kredisi taahhüt senetlerinin teslim süresi uzatıldı. Öğrenciler, senetlerini 29 Mart mesai saati bitimine kadar teslim edebilecek.

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR), burs ve öğrenim kredisi almaya hak kazanan öğrencilerin senet teslim tarihini Mart ayının son iş günü olan 29 Mart mesai saati bitimine kadar uzattı.

YURTKUR Genel Müdürü Hasan Albayrak yazılı açıklamasında, öğrencilerin senetlerini noterde tanzim ve tasdik ettirdikten sonra kurumun bölge veya yurt müdürlüklerine teslim edebileceklerini bildirdi.

Bölge veya yurt müdürlüğü bulunmayan yerlerde ise ''Söğütözü Mah. 2176. Sok. No:25 Çankaya/Ankara'' adresindeki Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü'ne öğrencilerin senetleri postayla gönderebileceklerini veya elden teslim edebileceklerini kaydeden Albayrak, ''Senetlerini teslim eden öğrencilerin ödemeleri, teslim ettikleri ayı takip eden bir sonraki ödeme döneminde, eski öğrencilerin ödemelerinin yapıldığı tarihten sonraki iş gününde, Ocak 2013 ayından geçerli olmak üzere T.C Ziraat Bankası'nın ilgili şubelerinden yapılacaktır'' bilgisini verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
YURTKUR'dan öğrencilere müjde!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN