Türkiye'nin en iyi haber sitesi

kayıt yenileme otomasyon işlemleri: 2020 Açıköğretim Fakültesi işlemleri (ders ekle- sil) nasıl, nereden yapılır?

Merakla beklenen kayıt yenileme işlemleri bugün başladı. Açıköğretim Fakültesi öğrencilerini yakından ilgilendiren bu durum sebebiyle çeşitli araştırmalar yapılıyor. Kayıt yenileme nasıl yapılır? Ders ücretleri ne kadar oldu? Ders ekle sil işlemleri nasıl yapılacak? gibi soruların yanıtlarını öğrenmek isteyen adaylar konuya yönelik araştırmalarına hız kazandırdı. 28 Şubat 2020 tarihine kadar devam edecek olan kayıtlar için sorgulamalar devam ederken, örgün öğretime devam edemeyen ya da ikinci bir üniversite okumak isteyenler için büyük bir fırsat olarak kabul edilen işlemleri nasıl yapılır? ne kadar oldu? Ders seçimi (ders ekle sil işlemi) nasıl yapılacak? İşte adım adım işlemler!

Giriş Tarihi: 17.2.2020 17:45 Güncelleme Tarihi: 17.2.2020 17:45 ABONE OL
AÖF kayıt yenileme otomasyon işlemleri: 2020 Açıköğretim Fakültesi AÖF kayıt yenileme işlemleri ders ekle- sil nasıl, nereden yapılır?

kayıt yenileme işlemlerinin başlamasıyla birlikte konuyu yakından takip eden öğrenciler çeşitli araştırmalar yapmaya başladılar. Her dönem başında yapılan kayıt yenileme işlemleri ile ilgili detaylı bilgileri öğrenmek isteyenler araştırmalarına hız kazandırdı. Geçtiğimiz hafta güz dönemini bitiren öğrenciler bahar dönemi için kayıt yenileme işlemini merak ediyorlar. Bu bağlamda; Açıköğretim Fakültesi ders seçimi nasıl yapılır? ücreti ne kadar? gibi soruların yanıtları da merak ediliyor. Buna göre; ? İşte Açıköğretim Fakültesi kayıt yenileme işlemlerine dair tüm detaylar!

AÖF KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ 2020

Haberimizin içerisinden AÖF kayıt yenileme işlem bilgisine, ders seçimine dair detaylara ve ücret bilgisi gibi tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
AÖF kayıt yenileme otomasyon işlemleri: 2020 Açıköğretim Fakültesi AÖF kayıt yenileme işlemleri (ders ekle- sil) nasıl, nereden yapılır?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN