Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Albay Çiçek bugün savcıya ifade verecek

Giriş Tarihi: 17.6.2009 ABONE OL
İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Turan Çolakkadı başkanlığında Ergenekon soruşturmasını yürüten 4 savcı bugün iki saat süren bir değerlendirme toplantısı yaptı.
Ergenekon savcıları bugün belgede imzası bulunan Deniz Piyade Kurmay Kıdemli Albay Dursun Çiçek'in ifadesine de başvuracak. Savcıların ayrıca belgeyi, emniyetin kriminal laboratuvarlarında inceleteceği de iddia ediliyor.
Genelkurmay Askeri Savcılığı'na, Taraf gazetesinin haberine konu olan "İrtica ile Mücadele Eylem Planı'nın belgesinin fotokopi olarak gönderildiği belirtildi. Belgenin gerçek mi yok sa sahte mi olduğunun anlaşılması için Jandarma Genel Komutanlığı Kriminal Laboratuvarları'nda inceleneceği öğrenildi.
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, tartışılan belge ile ilgili düne kadar konuşmayan CHP lideri Deniz Baykal ve DP lideri Hüsamettin Cindoruk'u eleştirerek, "O güzel ağızlarını açıp bir cümle söylesinler. Türkiye'yi 4 gündür meşgul eden bir olay var. Sayın Baykal bugüne kadar tek kelime söylemedi. Cindoruk'a sorun" dedi.

ARKADAŞINA GÖNDER
Albay Çiçek bugün savcıya ifade verecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA