Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başbakan'ın sağlık sırları

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın doktoru ve AKP Kahramanmaraş Milletvekili Yıldırım Ramazanoğlu, Erdoğan'ın sağlık sırrı konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 24.6.2011 15:11 Güncelleme Tarihi: 24.6.2011 15:21
Ramazanoğlu, "Kendisi bu konuda yıllardan beri hem kendi vücudunu iyi tanıması bakımından hem de doğal önlemleri düzenli olarak gerektiği takdirde ilaç kullanımından ziyade doğal önlemlerle ihtiyaçları gidermesi bakımından o konudaki tecrübe ve deneyimleri çok fazla" dedi.

BAŞBAKAN'IN DOKTORUNDAN VEKİLLERE SAĞLIK TÜYOLARI
ANKA'ya konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın doktoru ve AKP Kahramanmaraş Milletvekili Yıldırım Ramazanoğlu, milletvekillerine şu tavsiyelerde bulundu:

"Sigara içilmemesini hem biz hem Sayın Başbakanımız bütün vekillere tavsiye ediyoruz. Özellikle kilolarına dikkat etmelerini öneriyorum. Spordan uzak kalmamalarını, düzenli bir yaşam sürmelerini öneriyorum. Yaşamlarını planlı hale getirmelerini, vakitlerini iyi değerlendirmelerini ve mümkün olduğu kadar uykularına ve beslenmelerine dikkat etmek suretiyle bu düzenli yaşamı artık Meclis çalışmalarına daha iyi katkıda bulunabilmek için tavsiye ediyorum."

"BAŞBAKAN STRES ÜZERİNDE MÜKEMMEL BİR YÖNETİCİ"
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan'ın sağlık sırları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN