Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ali Ağaoğlu saldırıya uğradı mı?

İşadamı Ali Ağaoğlu, silahlı saldırıya uğradı iddialarına Sabah.com.tr aracığıyla cevap verdi: "Kaderde ne varsa onu yaşarız"

Giriş Tarihi: 16.2.2013 15:59 Güncelleme Tarihi: 16.2.2013 16:34
İşadamı Ali Ağaoğlu 'nun aracına Maslak'ta kırmızı ışıkta durduğu sırada faili meçhul kişilerce ateş açıldığı iddiasına Ağaoğlu'ndan açıklama geldi.


''Maslak'ta seyir halinde olan Ünlü İşadamı Ali Ağaoğlu kırmızı ışıkta durdu. Bu sırada Ağaoğlu'nun aracına yönelen bir kişi şüpheli hareketleri ile dikkat çekti. Ağaoğlu yeşil yanması üzerine hareket ederken şüpheli şahıs tarafından silahla ateş edildi.'' şeklinde bugün medya organlarında yayınlanan haberlere Ağaoğlu Şirketler Grubu'ndan açıklama geldi.

AĞAOĞLU ŞİRKETLER GRUBU'NDAN YAPILAN BASIN AÇIKLAMASI:

"Son günlerde çeşitli yayın organlarında yer bulan "Ali Ağaoğlu'na silahlı saldırı" konulu haberler gerçek dışıdır." denildi.

Açıklamanın ardından telefonla ulaştığımız Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Ali Ağaoğlu, araç kurşunlama ya da saldırı gibi bir olayın kesinlikle gerçekleşmediğini, ama koruma altında olduğunun doğru olduğunu söyledi.

DHKPC'NİN ÖLÜM LİSTESİNDEYİM

DHKPC'nin açıkladığı ölüm listesinde, birçok işadamı bürokrat gibi kendi isminin de bulunduğunu söyleyen Ağaoğlu, bu kapsamda MİT'le karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduklarını, bu görüşmenin de aynı kapsamda gerçekleştiğini söyledi. "Zaman zaman şirkete gelip bilgi veriyorlar, zaman zaman da bizi çağırıp bilgi alıyorlar." diyen Ağaoğlu bunun rutin bir durum olduğunu belirtti.

"KADERDE NE VARSA ONU YAŞARIZ"

Bu durumla ilgili ekstra bir güvenlik önlemi olup olmadığı sorusunaysa, "Kaderde ne varsa o, biz tedbirimizi alıyoruz o ayrı" diye cevap veriyor. "Netice de ben inançlı bir insanım öyle bir yazılıysa, elle gelen düğün bayram" diye ilave ediyor.

"DEVİRMEDEN DEVRİLMEM"

Öyle bir durumla karşı karşıya kalması durumunda birkaç kişiyi devirmeden devrilmeyeceğini söylen Ali Ağaoğlu, kendisine gelen kişisel bir tehdit olmadığını söyledi.

İŞTE AĞAOĞLU'NUN SAVCILIKTAKİ İFADESİ
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ali Ağaoğlu saldırıya uğradı mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN