Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kızı: Babam için dua edin

Geçirdiği kalp ameliyatı nedeniyle serbest kalan ve kısa süre önce taburcu olan eski Genelkurmay İkinci Başkanı emekli orgeneral ateşlenmesi üzerine yeniden hastaneye kaldırıldı.

Giriş Tarihi: 26.3.2013 10:18 Güncelleme Tarihi: 26.3.2013 14:41
Emekli Orgeneral Ergin Saygun'un hastaneye kaldırıldığını kızı Ece Saygun, Twitter üzerinden duyurdu. , Twitter'daki hesabında şunları yazdı:

"Babam dünden beridir tekrar hastanede. Bir önceki gece titreme nöbeti ile ateşi çıktı. Gece doktorumuz İhsan hoca'yı aradık sabah hemen getirin dedi ve yatırdılar. Dün ateşi düşmüştü ama şimdi yine 38'e çıktı. Az sonra hortum ile yeni değiştirilen kalp kapakçığına bakıp sorun var mı yok mu görmeye çalışacaklar.

Enfeksiyon su anda basımıza gelebilecek en korkunç şey! 4. Ameliyat şansı yok... O kadar üzerine titredik neden böyle anlamıyorum.

Enfeksiyon olmaması için dua ediyorum!!! Yine midem bulanıyor! Allah yardımcımız olsun..En çok da onun. Test sonucunu yine yazarım. Dua edin!

ateş bizim için çok önemli... bütün herşey ateş ile başlamıştı ve virüs gidip kalbine yerleşmişti. sonrası malum.... DÜŞ ATEŞ DÜŞ!

şimdi, kalp kontrolünden geldi. hocalarımız durumu değerlendiriyor. ateşin takip edilmesi lazım. evde mi hastanede mi ona karar verecekler

Babamın vücudu artık çok halsiz ve hastanede kalması enfeksiyon nedeni ile riskli oluyor. yollayın eve ben bakarım tosun paşama

Bir de hakikaten "Beni Türk Doktorlarına Emanet Ediniz"... birçok ülkede hastane gördüm ille de memleketim ille de doktorlarım!

Son durum: cok sukur kalbine atlayan bir virüs yok! Enfeksyon riski devam ediyor. Yatışımız yapıldı, bir süre buradayız.

En az Pazartesi'ne kadar buradayız. Enfeksyon riski onemli. Damardan antibiyotik başladılar. Yakın takip edilecek. Hocalarımız hep basında"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kızı: Babam için dua edin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN