Ünlü mafya babasına

Giriş Tarihi: 2.4.2013 17:11 Güncelleme Tarihi: 2.4.2013 20:37

olarak bilinen örgütün lideri olduğu belirtilen 'e cinayet ve tehdit suçlarından bir müebbet ve 2 yıl 6 ay hapis cezası verildi.

İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya tutuklu sanık Nuri Ergin, başka suçtan tutuklu olan oğlu Nurettin Ergin, tutuksuz sanıklar Ahmet Uğur Balıkçıoğlu ve Serhat Yıldırdım katıldı. Duruşmada söz hakkı verilen ve son sözleri sorulan sanıklar eski savunmalarını tekrar ederek beraat talebinde bulundu.

Duruşmaya ara veren mahkeme aranın ardından kararını açıkladı. Sanık Nurettin Ergin'i mahtül Emre Çakır'ı tehdit etmek suçundan 5 ay hapis cezasına çarptırdı. Sanık Ali Serhat Yıldırım'a maktül Emre Çakır'ın öldürülmesi suçundan cezası veren mahkeme, örgüt üyeliğinden ve Adnan Şenses'in işyerinin kurşunlanması olayından da 3 yıl 1 ay hapse mahkum etti. Sanık Ahmet Uğur Balıkçıoğlu'na Çakır'ın öldürülmüsi olayından müebbet hapis cezası verildi.

, örgüt kurmaktan 2 yıl 1 ay, Adnan Şenses'in işyerinin kurşunlanması olayına azmettirmekten 5 ay ve Çakır'ın öldürülmesine azmettirmekten de müebbet olmak üzere toplamda bir müebbet ve 2 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü mafya babasına müebbet hapis
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN