Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Deniz Baykal'dan Sarıgül açıklaması

CHP eski Genel Başkanı, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, adı CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları arasında geçen Mustafa Sarıgül'e yönelik, kendisine atfen basında çıkan haberleri yalanladı. Baykal, "Bu konuda henüz bir açıklama yapmamış olmam elbette bu konuda bir düşüncem olmadığı anlamına gelmez" ifadesini kullandı.

Giriş Tarihi: 24.10.2013 13:22 Güncelleme Tarihi: 24.10.2013 13:23
Baykal, yazılı açıklamasında, görsel ve yazılı basında, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan aday tartışmaları içinde adı geçen bir kişiyle ilgili (Mustafa Sarıgül) açıklama yaptığı iddiasının yer aldığını anımsattı.

Bu iddianın doğru olmadığını bildiren Baykal, bu konuda herhangi bir açıklama yapmadığını kaydetti.

Baykal, "Haberin sahibi olan ajansın herhangi bir temsilcisi ile de bir araya gelmedim. Zaten bu haber içinde kullanılmış olan bazı ifadelerin bana ait olamayacağını kamuoyumuzun da takdir edeceğine inanıyorum. O nedenle bu, yakıştırma bir haberdir. Bu konuda henüz bir açıklama yapmamış olmam elbette bu konuda bir düşüncem olmadığı anlamına gelmez. Günü geldiği zaman elbette kendi üslubumla gerekli açıklamayı yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın" dedi.


'CHP ÇAPULCU PARTİSİNE DÖNER' DEDİĞİ İDDİASI

Bazı internet sitelerinde Baykal'ın Sarıgül'ün tekrar CHP'ye dönüşü ile ilgili olarak Sarıgül'ün CHP'ye gelmesi durumunda 'CHP çapulcu partisine döner" dediği iddia edilmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Deniz Baykal'dan Sarıgül açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN