Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cemaat yazarından ihanet dolu tweetler!

Bulundukları her ortamda Türkiye'yi ve hükümeti karalamaktan geri durmayan cemaat medyası boş durmuyor. Todays Zaman yazarı, Savcı Elkaide militanlarını tutuklamak istedi Erdoğan'ın polisleri izin vermedi diye tweet attı.

Giriş Tarihi: 26.12.2013 21:35 Güncelleme Tarihi: 26.12.2013 22:29
Cemaat medyası hükümet karşıtlığını farklı bir boyuta taşıdı. Gazeteciliği bir yana bir bırakan Cemaat yazarları vatan hainliğine başladı. Cemaat'in tetikçi yazarlarında Mahir Zeynalov Twitter'da provokatif açıklamalarda bulundu.

Mahir Zeynalov twitter üzerinde Türkiye ve hükümeti karalamak için yalan yanlış bilgiler yayınladı. Zeynalov, Savcı Elkaide militanlarını yakalamak istedi hükümet önledi diyerek operasyonu çarpıttı.

Türkiye'de yaşananları Batı kamuoyuna çarpıtarak vermek isteyen Cemaat yazarının tek amacı Türkiye'yi ve AK Parti hükümetini küçük düşürmek.
Today's Zaman yazarı Mahir Zeynalov yazdığı tweette Savcı için El Kaide bağlantılı kişileri tutukla dediğini yazdı ve Erdoğan'ın atadığı polisin direndiğini söyledi. Böylece bütün Türkiye'deki bu tartışmaları batı kamuoyuna çarpıtarak sundu.

Türkiye'de yaşananları Batı kamuoyuna çarpıtarak vermek isteyen Cemaat yazarlarının amacı Türkiye'yi küçük düşürmek.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cemaat yazarından ihanet dolu tweetler!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN