Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gizemli adam Sarıgül'e isim isim sordu!

Giriş Tarihi: 2.1.2014 00:06

Mustafa Sarıgül'le ilgili Twitter'da şaşırtan iddialar geldi. Türkiye Gerçekleri isimli bir kullanıcının iddiaları şok etti.

Mustafa Sarıgül'ü bu sorular köşeye sıkıştıracak. Sosyal Medya'da Sarıgül için gündeme getirilen iddialar ortalığı karıştırdı. İddialar ise dudak ısırtacak cinsten. Sosyal paylaşım sitesine bomba gibi düşen iddialar arasında Sarıgül'ün DHKP-C terör örgütü ile organik bağlantıları ve terör örgütüne parasal destek iddiaları yerladı. İddialar arasında Sarıgül'ün oğlunun şirketleri, karıştığı fuhuş operasyonları ve Galatasaray Kulübü'nde yaşanan birtakım esrarengiz olaylara değinildi.

TÜRKİYE'NİN EN GİZEMLİSİ O SORULARI SORDU

İddiaların sahibi ise TWİTTER üzerinden açtığı hesap ile adından sıkça söz ettiren TÜRKİYE GERÇEKLERİ ismiyle mesajlar atan @Mustafaselanik3'e ait. Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalar ile dikkat çeken hesaptan DHKP-C ile ilgili birçok bilgi ve belgeler paylaşılıyordu. Hesabın gündemine ise bu akşam Mustafa Sarıgül vardı.

DHKP-C NİN OKMEYDANI'NDAKİ KÜLTÜR MERKEZİ'Nİ SARIGÜL MÜ ALDI?


"Sarıgül bu sorlara cevap ver" başlığı ile başlayan mesajlarda Sarıgül'e yöneltilen iddialar yeraldı. İlk olarak Sarıgül'e Kasım ayında Sarıgül'ün DHKP-C örgütü ile bağlantılarının sorulduğu mesajlar yöneltildi. Mesajlarda Sarıgül'ün DHKP-C ile bağlantılarını sağladığı iddia edilen Şişli Belediyesi'ndeki personel soruldu. Ardından yeralan sorularda DHKP-C'nin derneği olan TAYAD'lı ailelerin şehirdışına ulaşımının kimin yaptırıldığı soruldu. DHKP-C ye ait Okmeydanı'ndaki kültür merkezinin kimin tarafından alındığının sorulduğu sorularda bunun yeğen Sarıgül arasındaki bağlantıları soruldu.

SARIGÜL İLE İNAN KIRAÇ NASIL BİR ÇALIŞMA İÇERİSİNDELER

Hesaptan yeni mesajlar verilmeye devam etti. "Bugün yazacaklarımın inkar yada yalanlanmasına karşı,herşeyi ispat edebilecegimi bilmelerini isterim" diyerek başlanılan mesajlarda birçok soru Sarıgül'e yöneltildi. Son olarak Gezi olayları ile ismi sıkça duyulan İşadamı İnan Kıraç'la ilgili sorular dikkat çekti. Sözkonusu mesajda "Siz ve İnan Kıraç ın Galatasaray stadında konuşmalarınız var mı?" denildi.

İşte yayınlanan o mesajlardan bir kaçı

1-Sn.Sarıgül,Türkiye de büyük bir fuhuş operasyonu oldu,bu operasyonda oglunuz Emir de ismi geçiyordu,bunu durdurmak için,kimlere ne gitti?

2-Oglunuza ait başta inşaat şirketi olmak üzere,kaç şirket var? Chp lideri başbakanın oglunu görüpte,sizinkini görmüyor mu?

3-Emir Sarıgül ün kapıda güvenlik olsun diye bekletildigi,Siz ve İnan Kıraç ın Galatasaray stadında konuşmalarınız var mı?

Bu arada İnan kıraç ile sohbetinizde çok kahkaha atmışsınız,sesleri ben bile duydum

4-Dayınız olarak bilinen Cahit,hangi dini cemaat ve gruplarla ilişkini yürütüyor? son görüşmelerde Cahit neden size uyarıda bulundu?

5-imdat kaygın-zikir kaygın adlı iki müdürünüz,alım ve ihalelerdeki rolleri ne? size yakınlık derecelerini açıklayabilirmisiniz?

6-imdat kaygın-zikir kaygın hangi ihalelerde,hangi işadamları ile pazarlık yaptılar? verilen rakamı komik bulup,dosyayı eksik gösterdinizmi

7-Bu Osman Arslan kim? Evinde yada başka residence larda,kaç daire var içleri çelik kasalı? adam kanser,dikkatli ol ölebilir

8-Bu Osman Arslan a neden bu kadar güveniyorsun,para bu,hemde korkunç paralar,yüzde kaç alıyor?


9-Baykal dan intikam alacam demiştin,bu intikam kaset ilemi oldu? Trakya da bir şarap fabrikasından alınıp,kimlere verildi kaset?

Seçime kadar çok zamanımız var.Benimde gösterip yazacagım çok şeylerin olacagını unutma derim.Kaset başına iş açacak benden söylemesi

Bu arada rahmetli babanızın 34 SRG plakalı gümüş renkli BMW 7 serisi arabanın 2010 öncesi çok görüntüsünü almış örgüt:) heryere girip çıkmış

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gizemli adam Sarıgül'e isim isim sordu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN