Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşte bizim Türkiyemiz

Giriş Tarihi: 1.1.2014
Demokrasimiz bir kez daha çetin bir sınavdan geçiyor. Son günlerde siyaseti itibarsızlaştırma, demokrasinin üzerinde vesayet kurma çabaları yine hızlandı.

Dün, askerin siyasete müdahalesini alkışlayan bazı rakip medya kuruluşları, bugün yargı/polis eliyle oluşturulan vesayete destek veriyor.

SABAH, vesayetin her türlüsüne karşı. Askerden, bürokrasiden ya da sivil oluşumlardan gelebilecek her türlü vesayetin, Türkiye'yi geriye götüreceğine inanıyor.

SABAH, hep, her zaman demokrasinin yanında yeraldı. Meşru iktidarlara yönelik tuzakları geçmişte de deşifre etti. Bugün de ediyor. Yarın da edecek.

Sağcısıyla solcusuyla, dindarıyla, laikiyle... Türkiye'ye sahip çıkan, ülkesini yürekten seven herkesin gazetesi oldu SABAH.

Etnik ve dinsel farklılıkları ülkemiz için zenginlik olarak gördü. Ötekileştirme politikalarının karşısında durdu. Bireysel özgürlüklerin önündeki engellerle savaştı. Herkesi kucakladı.

Büyüyen ve özgürleşen Türkiye'ye haberleriyle ve yorumlarıyla destek oldu. Okurlarından aldığı güçle Türkiye'de akan kanın durması için barış sürecine koşulsuz destek verdi.

SABAH, dün olduğu gibi yarın da demokrasiyi sonuna kadar savunacak. Vesayet girişimlerine karşı çıkacak. Objektif ve cesur haberciliğiyle demokrasiye ve halkın iradesine yönelik tuzaklara karşı kamuoyunu aydınlatma görevini sürdürecek.

SABAH gücünü yüzbinlerce okurundan alıyor. Kendisine güvenen okurlarını hiçbir zaman yanıltmadı bundan sonra da yanıltmayacak.

Tam demokrasiyle özgürleşmiş Türkiye vazgeçilmezimizdir. Alevisiyle, Sünnisiyle, Kürdüyle, Türküyle, laikiyle, dindarıyla... Türkiye'yi Türkiye yapan bütün kesimlerin özgürlüklerden ve tam demokrasiden payını aldığı bir Türkiye hedefimizdir.

Bu hedefe ulaşmak dileğiyle... Nice yıllara...

SABAH
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte bizim Türkiyemiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN