Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cemaatin baronlarla buluştuğu tapınak!

Gülen Cemaati’nin ileri gelenleri, cemaate para akıtan holdinglerin temsilcilerini de çağırıp soluğu Yahudi tapınağında aldı. MOSSAD ajanı, Soros Vakfı yetkilisi, Yahudi cemaatinin en güçlü iş adamının da katıldığı toplantıda Erdoğan Hükümeti’nin nasıl düşürüleceği ayrıntılarıyla planlandı

Giriş Tarihi: 27.1.2014 10:29 Güncelleme Tarihi: 18.10.2017 11:57
ABD'nin dört bir yanında faaliyet gösteren Gülen Cemaati vakıflarının en güçlülerinden olan Kaliforniya eyaletindeki Pacifica Institute'un geçtiğimiz ay akıl almaz bir işbirliği toplantısı için aracı olduğu ortaya çıktı. Los Angeles merkezli Pacifica Institute'un etkin yöneticilerinden birinin öncülük ettiği toplantıya Los Angeles'in en zengin muhiti Beverly Hills'teki Masonic Center üyelerinin de katılan oldu. Soru işaretleri ile dolu buluşma 1862'de inşa edilen ve tüm ABD'nin en önemli Yahudi merkezlerinden olan Wilshire Bulvarı Tapınağı'nda gerçekleşti.

BEVERLY HİLLS'TE KİRLİ KOALİSYON
Toplantıya cemaatin Türkiye'de dünyada faaliyet gösteren en önemli dernek ve organizasyonlarının başkanları ve başkan yardımcıları katıldı. Bunun dışında Cemaat'e yıllardır oluk oluk para akıtan Türkiye'nin en önemli holdinglerin patronları ve bazı holding temsilcileri, Türkiye'nin en önemli televizyon kanallarından birinin tepe yöneticisi de buluşmada yer aldı. Toplantının diğer tarafında Yahudi lobisinin ağır topları vardı.

CEMAAT, PATRONLAR VE BARONLAR
Masonic Center üyesi ünlü bir Azeri işadamı, Jewish Journal isimli Yahudi gazetesinin genel yayın yönetmeni Rob Eshman, Soros Vakfı'na bağlı Open Society Foundation yetkilisi Jack Levy, Las Vegas'ta kumarhaneleri olan 40 milyar dolarlık servet sahibi Yahudi iş adamı Sheldon Adelson, Şimon Peres'in manevi oğlu olarak tanınan veMOSSAD ajanı olduğunu itiraf eden Hollywood'un en ünlü yapımcılarından Arnon Milchan... İsrail Başbakanı Netanyahu'nun finansörü olan Adelson'un liderliğindeki toplantıda Cemaatin ileri gelenleri, İstanbul sermayesinin önemli isimleri ve Yahudi lobisinin adamları tek konuda konuştu: Tayyip Erdoğan iktidardan düşünceye kadar Türkiye aleyhine kampanya yürütülecek.


TEK HEDEFLERİ ERDOĞAN
Üç cephenin diğer ortak görüşü 31 Mart yerel seçimi, Cumhurbaşkanlığı ve 'nde CHP'nin desteklenmesi oldu. Hatta bunun için New York, California ve Washington'da CHP temsilcilikleri açılması kararlaştırıldı. ABD'deki Türk derneklerine sızılması ve "Türkiye'de kriz var" yayınlarının başlatılması öngörüldü. 17 Aralık Operasyonu öncesi gerçekleşen bu buluşmanın ardından ise kararlar tek tek uygulandı.

YAHUDİ DOSTU GÜLEN CEMİYETİ
Gülen Cemaati'nin ABD'deki en önemli organizasyonlarından olan Pacifica Institute her yıl onlarca seminer düzenliyor. Bu seminerlere konuşma olarak sıkça katılan iki isim ise dikket çekiyor. Los Angeles'ta faaliyet gösteren Jewish Journal isimli Yahudi gazetesinin genel yayın yönetmeni Rob Eshman ve Santa Monica Sinagogu'nun lideri Rabbi Jeff Marx... Eshman ve Marx, seminerlerde Türk öğrencilere "Başbakanınız Erdoğan bizi katil ve eli kanlı olarak tanıtıyor. Bizim silahla kanla ilişkimiz yok" nutukları atarken Başbakan Erdoğan hakkında da kara propaganda yapıyor.

İŞTE O TAPINAK

ARNON MİLCHAN:

JACK LEVY:

SHELDON ADELSON:

ROB ESHMAN:

BAY X 7

BAY X 6

BAY X 5

BAYAN X 1

BAY X 4

BAY X 3

BAY X 2

BAY X 1

MEVLÜT YÜKSEL / Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cemaatin baronlarla buluştuğu tapınak!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN