Gülen cemaatini topa tuttu!

A Haber'de yayınlanan Mehmet Ali Önel yönetimindeki Deşifre Programı Tarihçi Yazar Kadir Mısıroğlu'nu konuk etti.

Giriş Tarihi: 1.2.2014 14:31 Güncelleme Tarihi: 1.2.2014 14:36
17 Aralık Operasyonu ve sonrasında yaşanan gelişmelerin masaya yatırıldığı programda Mısıroğlu Gülen Cemaati ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fethullah Gülen'in hem dine karşı geldiğini, hem de devlete zarar verdiğini belirten Mısıroğlu "Gülen dini bir hareket değildir. Holding hareketidir. İngiltere'deki okullarını kraliçe destekliyor. Yahudi sermayesi sponsor oluyor. İşadamı Yusuf Cevahir Gülen okullarından birine gideceğim dedi. Gitme dedim ama gitti. Orada Müdür odasında beklerken Sudan'daki okulun parasını Unesco'nun ödediğini gösteren faturayı görmüş. Bunu fotokopi alabilir miyim demiş. Heyt höyt bu ne arıyor burada falan diye apar topar imha etmişler. Sudan'ın dili Arapça, dini Şeriat. Sen oraya ne öğretmeye gidiyorsun? Amaç belli. Köle Müslümanlar yetiştirmek."şeklinde konuştu.

PROGRAMIN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

"ALLAH'TAN KORKAN PEYGAMBER ÜZERİNE YALAN SÖYLENMEZ"

Fethullah Gülen'in "Hz.Peygamber Türkçe Olimpiyatlarına geldi" "Tweetleri ikiye katlayın dedi" sözlerini de sert bir dille eleştiren Mısıroğlu
Kur'an-ı yakan adam yanarak can verdi biliyorsunuz. Fethullah'ı da Peygamberin ruhaniyeti çarptı. Peygamber gelmiş dershane arsasını teftiş ediyormuş. Bu da ayılıp bayılıyor orada. Daha neler var; gencecik kızlarla erkekler kucak kucağa oturmuş şarkı söylüyor, Peygamber de oraya teşrif ediyormuş. Bir de sadece kendisi görmemiş 10 tane müridi görmüş. Rüya da değil diyor. Tecessüm etti cisimlendi. Yani peygamber geldi diyor. Peygamber üzerine yalan söylenmez Allah'tan kork! Peygamberi yalanına alet eden cezasız kalmaz. İşte bunların cezasını çekiyor."

YANILDIM DEMEK BU KADAR MI ZOR?

Ben bu çekirdek kadronun bu işten dönmeyeceğini biliyorum. Kendisine verilen talimatları yerine getiriyorlar.Bugün İsrail' in hedefinde üç lider var. Obama, Putin ve Erdoğan Onun için kalan samimiler için bir uyarı mahiyetinde kitaplar yazıp bunları anlatıyorum. Yahu yanıldım demek bu kadar mı zor. Ben diyorum işte bu adamın gazetesinde yazdım savundum yıllarca. Ama yanıldım. Şimdi bu yazdığı mektuplarda Papa'ya sizin misyonunuzun bir parçası olmak isterim diyor. Papa'nın misyonu nedir? Hristiyanlığı ayakta tutmak. yaymak. Papa'nın sözünü tasdik eder imza atarım diyor. Bunu diyen birine gelsin karşıma ben de ona kafir oldun demezsem namerdim demezsem namerdim.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülen cemaatini topa tuttu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN