İşte Burak Akbay'ın gerçek yüzü

Sözcü'nün sahibi Burak Akbay, son 10 yılda servet yaptı. Ancak cebinden tek kuruş vergi çıkmadı. Üstüne hacizli arabalarla tur attı... Dün de Turkuvaz Medya Grubu'nu vergi vermemekle suçladı! Rakamlar Sözcü'yü yalanlarken yine en büyük desteği Gülen medyasından aldı! İşte Takvim’in gerçekleri net olarak ortaya koyan haberi…

Giriş Tarihi: 29.5.2014 16:11 Güncelleme Tarihi: 29.5.2014 17:26
Bir zamanlar Gölge Adam'dı! Ardından "Yaş 75 Yolun Yarısı" adlı bir kitap çıkardı! Kendini genç kalmaya adadı! Görevi ise oğlu Burak Akbay'a bıraktı! Burak Akbay, önce dünyaca ünlü yayınların Avrupa baskısını yapmaya başladı. Sonra Sözcü'yü çıkarttı. 10 yılda parasına para kattı. İkisi tasfiye halinde, 8 ayrı şirkete sahip oldu. Kendisi cebini doldururken gazetesinde işçi, memur, esnaf ve dar gelirlileri yalan-yanlış haberlerle kışkırttı. Ardından küresel komplonun uzantıları ve Pensilvanya'nın güdümüne girdi. 'Ulusalcı' takınıp paralel çizgiye geçen Akbay, vatandaşlık görevini ise yapmadı. Kendisinin, eşinin ve annesinin kullandığı araçlar hacizli çıktı.

DOSTLUK 'ZAMAN'I

İddiaya göre haczin nedeni Akbay'ın ödemediği vergileriydi. Burak Akbay TAKVİM'in iddialarına cevap veremezken dün de gazetesinde küstah bir haber yayınladı. Kendine bakmadan herkese dürüstlük dersi vermeye kalkışan Sözcü, TURKUVAZ Medya Grubu'nu vergi vermemekle suçladı. Rakamlar Sözcü'yü yalanlarken en büyük destek yine Gülen medyasından geldi. Zaman Gazetesi'nin internet sitesi Sözcü'nün yalanını sayfasına taşıdı! Bu da Sözcü ve Gülen arasındaki paralel bağı bir kez daha kanıtladı.
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte Burak Akbay'ın gerçek yüzü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN