Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zekeriya Öz gazeteciye saldırdı

Bakırköy Başsavcı Vekilliğinden Bolu'ya düz savcı olarak atanan Zekeriya Öz, ailesiyle birlikte bir kafeteryada otururken fotoğrafını çeken gazetecinin üzerine yürüdü. CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan'ın da aralarında bulunduğu gazetecilerin masasına gelen Savcı Öz, gazeteciye bağırarak fotoğrafı silmesini istedi.

Giriş Tarihi: 7.8.2014 13:43 Güncelleme Tarihi: 7.8.2014 18:00

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Efkan Ala hakkında suç duyurusunda bulunarak yeniden gündeme oturan Savcı Zekeriya Öz, Bolu'da eşi ve çocuklarıyla bir kafeteryada oturduğu sırada gazeteci Kasım Şahin tarafından cep telefonuyla fotoğrafı çekildi. Fotoğrafının çekildiğini gören Savcı Zekeriya Öz, masadan kalkarak gazetecilerin oturduğu masaya geldi. Masada CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan'ın da oturduğu esnada Zekeriya Öz, gazeteciye, 'Neden fotoğrafımı çekiyorsun. Fotoğrafımı çekemezsin kardeşim' diyerek bağırdı. Gazeteci Kasım Şahin yerinden kalkmayarak, 'Bana bağıramazsınız' diyerek Öz'e karşılık verdi. Savcı Öz'ün eşi de gazeteciye tepki göstererek, 'Özel hayatımıza müdahale edemezsiniz' dedi.

İŞTE O ANLARIN VİDEOSU

'HÜLYA AVŞAR'I DA ÇEKERİM'

Gazeteci Kasım Şahin, 'Siz topluma mal olmuş insansınız. Ben burada Hülya Avşar gelsin onu çekerim, sizi de çekerim' diyerek kendini savundu. Yerinden hiç kalkmayan Kasım Şahin, bir süre Zekeriya Öz'ün eşi ile polemik yaşadı. Daha sonra masada bulunan diğer gazeteciler Zekeriya Öz'ü kolundan tutarak masadan uzaklaştırdı. Savcı giderken, 'Sarhoş mudur nedir' diyerek gazeteciye tepki gösterdi.

CHP'Lİ VEKİL DE MASADAYDI

Savcı Zekeriya Öz, gazeteciye tepki gösterirken masada çok sayıda gazeteci ve CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan da vardı. Özcan yaşananları sessizlik içinde izledi. Daha sonra Öz ve ailesi kafeteryadan ayrıldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zekeriya Öz gazeteciye saldırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN