Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hasımları Ekmel'in arkasında

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan, seçim mitingi kapsamında dün önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün memleketi Kayseri, ardından da Ankara'da halka hitap etti. Erdoğan şu mesajları verdi:

PUSUYA YATTILAR:
Biz bu yola çıktığımızda birileri pusuya yattılar. Partimize nifak sokmaya çalıştılar. Çünkü o pusuda yatanlar bizim nasıl bir dava ahlakına, kültürüne sahip olduğumuzu anlamadılar. Biz kökü Selçuklu'da olan ulu bir çınarın kollarıyız. Biz cihanı titreten Osmanlı'nın dallarıyız.

BİZDE ARKADAN HANÇERLEMEK YOK:
Biz bu yola dün çıkmadık. Bizim davamızda 'ben' yoktur, 'biz' vardır. Bizim davamızda koltuk, makam hırsı yok, yol arkadaşlığını yolda satmak, arkadaşını arkasından hançerlemek yoktur. Millete hizmet yolunda bencillik yoktur. Sabırla bugünlere ulaştık, inşallah bu dava bu şekilde istikbale yürüyecek.

DAVAMIZI OMUZLAYACAK GENÇ OSMANLAR VAR:
İsimler fanidir, baki olan davadır. Asırlar boyunca isimler üzerine bina edinmiş fani davaların peşinden gitmedik. Bizim dava sancağımızı omuzlayacak nice genç Osmanlarımız var. Biz nifak, fitne için pusuda yatanları sevindirmeyeceğiz. AK Parti içinde sorun çıksın diyenlere malzeme vermeyeceğiz.

MİLLETİN HASIMLARI ARKASINDA:
Bu adayın neye hizmet ettiğini anlayın. Pensilvanya 3 gün üst üste bu adamın arkasından dua seansları yapıyor. Doğan medyası bunun arkasında. Der Spiegel dergisi bu adayın arkasında. Almanların Der Spiegel dergisinin Doğan grubu ile arası çok iyidir. Zalim Esed'den tutun da bölgenin tüm zalimleri arkasında. Nerede milletin hasmı varsa, bu adayın arkasında. AK Parti'de fitne çıkarmak isteyenler bu adayın arkasında. İşte onun için benim CHP'ye MHP'ye SP'ye BBP'ye gönül veren kardeşlerim bu ithal, monşer adaya oy vermeyecekler. 10 Ağustos, Recep Tayyip Erdoğan'ın, milletin ve Türkiye'nin kazanacağı bir tarih olacak. Milletin kazanacağı bir milad olacak.

BU ZATA MI OY VERECEKSİNİZ?:
Adayları İstiklal Marşı'nı bilmiyor. Dün Ordu'da bir yanlışı daha çıktı. AK Parti'ye ihanet eden bir tanesini yanına almış, onu takdim ediyor, 'AK Partili Ertuğrul Özkök.' Hale bak, herhalde Ertuğrul Özkök kalp krizinden gitmiştir. Çünkü onun AK Parti'yle alakası yok. CHP'ye gönül veren kardeşlerimize sesleniyorum. Bu zata mı oy vereceksiniz?

YENİ TÜRKİYE'DE İNKÂR OLMAYACAK:
Yeni Türkiye'de etnik kökenlerin, dinlerin, inançların inkarı olmayacak. Başörtüsü zulmü bitmiştir. Gelecekte inşallah geri gelmeyecektir.

ZAVALLI KILIÇDAROĞLU:
Kılıçdaroğlu denen zavallı hala çırak bile olamadı. Edep dışı konuşmalar yaparak hayasızca eleştiriler yapıyor. Gelin pazar günü Kılıçdaroğlu'na, Bahçeli'ye, bunun peşine takılan Ekmel'e, Pensilvanya'ya, sandıkta oyları bütünleştirerek demokratik tokat atalım. Pazar akşamı inşallah balkon konuşması denilen o konuşmayı sizlerle buluşarak yapalım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hasımları Ekmel'in arkasında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN