Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Davutoğlu'na tebrik teveccühe teşekkür

Giriş Tarihi: 23.8.2014
İsmi muhtemel AK Parti Genel Başkan adayları arasında geçen AK Partili Binali Yıldırım, Ahmet Davutoğlu'nun ismi açıklandıktan sonra TBMM'de basın toplantısı düzenledi, Davutoğlu'na desteğini açıkladı. Yıldırım şunları söyledi:
DAVUTOĞLU'NA ÖVGÜ: Kendisi birikimli, akademik kariyeri geniş ve çalışkan, gayretli bir arkadaşımızdır. Bu göreve layık görülmesinden dolayı duyduğum memnuniyeti ifade ediyorum. Başarılar diliyorum.
NİFAK SOKAMADILAR: Bazılarının ümit ettiği gibi, herkesi şaşırtacak bir açıklama ne yazık ki yapamıyorum. Bu beklentide olanlar kusura bakmasın. Farklı amaç ve niyet aramak isteyenler, AK Parti içine nifak sokmak isteyenler maalesef bu sefer de elleri boş dönmüştür. Başbakanlık da, partinin düz bir neferi olmak da onurlu bir görevdir.
TEMAYÜL YOKLAMALARI: Bütün arkadaşların yanı sıra bizim ismimizin de çıktığı muhakkaktır. Bana fazla ona az çıktı diye bir spekülasyona girmek istemem.
SALONDA NEDEN YOKTU?: Davutoğlu'nu belki de en önce tebrik edenlerden biri benim. Göz önünde olmayı seven bir adam değilim. Göz önünde olmaktan ziyada gönüllerde olmayı tercih ettim.
'YENİ YETME' AÇIKLAMASI: Yeni nesil-eski nesil diye bir sorun bizde olmaz. Bu partinin kurucuları biziz ama bizim de bir dönemimiz var. Bayrağı devralacak genç kardeşlerimiz de var. Onları hiç ama hiç kendimize rakip görmedik. Kimseye kırgınlığım yok.
KÖŞK'TE GENEL SEKRETERLİK İDDİASI : İşsiz bir adam olduğumdan için hepiniz bana iş bulmak için büyük bir gayret gösteriyorsunuz! Her şey zamanı gelince ortaya çıkar. ANKARA
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Davutoğlu'na tebrik teveccühe teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN