Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Paralel örgütün son yalanı

Giriş Tarihi: 31.8.2014 11:57 Güncelleme Tarihi: 31.8.2014 11:58

Paralel yapının dağılan tabanı bir arada tutabilmek için ortaya attığı yeni yalanı Akşam Gazetesi Yazarı Murat Kelkitlioğlu deşifre etti.

Güneş gazetesi genel yayın yönetmeni ve Akşam gazetesi yazarı Murat Kelkitlioğlu, paralel yapının dağılan tabanını elinde tutmak için sarıldığı son yalan ve kara propagandayı yazdı.

Paralel yapı "Erdoğan ölecek, direnin" diyerek yalan bir raporla kara propaganda yapıyor.

Örgüt üyeleri, Ramazan ayında şehir şehir miting meydanlarının tozunu atan, futbol sahasında golleri art arda dizen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın öleceği yalanıyla tabanındaki büyük kopuşa engel olmaya çalışıyor.

İşte Kelkitlioğlu'nun yazısı:

'Erdoğan ölecek, direnin!'

Başlık, insanın içini titretiyor değil mi?

Haklısınız, şimdi 'bu da nereden çıktı' diyebilirsiniz!
Önce biraz hafızalarımızı tazeleyelim. 17 ve 25 Aralık sivil darbe girişimlerinin ardından deşifre olan 'paralel örgüt'ün abi ve ablaları, 30 Mart yerel seçimleri öncesi kara propaganda başlatmıştı. Özellikle AK Parti'nin güçlü olduğu yerlerde, Recep Tayyip Erdoğan'ı ve hükümeti hedef alan, iktidara oy verilmemesi yönünde karalama kampanyası yürütmüştü.
Bu örnekleri çoğaltmak mümkün.
Zaman geçtikçe ve bu örgütün yapısı çözüldükçe, kamuoyunda 'paralel örgütün sonu geldi, bakın hiç sesleri çıkmıyor' şeklinde bir düşünce hakim olmaya başladı.
Gerçek hiç de öyle değil!
Şimdi sıkı durun!

BU DA RAPOR YALANI

Sürekli operasyondan ve yapılanlardan yorulmuş durumda olan tabandan çok ciddi bir tepki var. Bir anlamda isyan sesleri yükselmeye başladı. Bunun üzerine yeni bir talimat geldi abi ve ablalara. Tüm tabana, özellikle taşrada yaymaları emriyle bir bilgi gönderildi.
Peki, 'paralel örgüt'ün yeni kara propaganda bilgisi ne?
"Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlık raporuna ulaştık. 6 ay ile 1 sene içinde ölecek. O yüzden sonuna kadar direnin."
Evet yanlış duymadınız, yeni kara propaganda kampanyası bu cümle üzerine kurulu. Örgütün unsurları, tabanda bu bilgiyi yayarken, "Bizim abiler ele geçirdi raporu. Biz rapora göre konuşuyoruz" diyorlar.
Bu kesin bilgiyi, önümüzdeki günlerde bütün kamuoyunun duyacağından eminim.

CHP VE MHP'YE SUÇLAMA

Sadece bu da değil!
Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yaşanan başarısızlık da, tabanda çok ciddi rahatsızlık yarattı. Sürekli sorgulamalar başladı, "Bize böyle denmemişti" şeklinde sorular soruluyor.
'Paralel örgüt' bunun da cevabını buldu: "Cumhurbaşkanlığı seçimleri CHP ve MHP'deki iç çatışmalar yüzünden kaybedildi."
Okuduğunuz gibi, 'paralel örgüt'ün pes edeceği, duracağı, aman dileyeceği yok!
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel örgütün son yalanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN