Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yiğit Bulut yine hedefte

Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut'a yönelik saldırılara bir yenisi eklendi.

Giriş Tarihi: 1.9.2014 15:32 Güncelleme Tarihi: 1.9.2014 15:37
Paralel yapıya yakın ve işbirliği içerisindeki medya organları Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yiğit Bulut'a iftiralarla saldırmaya devam ediyor.

Malum medya organları, hiçbir kaynağa dayanmayan tamamen yıpratma amaçlı haberlerine bir yenisini daha ekledi.

Yiğit Bulut, kendisinin Kurtlar Vadisi dizisinin konsept danışmanı olarak yeniden Doğan Grubu'nda çalışmaya başlayacağı iftirasına Twitter hesabı üzerinden cevap verdi.

İç ve dış medya organlarının hedefinde olan Bulut, saldırılarla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

"Kamuoyuna saygıyla duyurulur: Bazı internet yayın organlarında dönem dönem servise sunulan "Yiğit bulut Kurtlar Vadisi" ile ilgili haberler bugün yeniden servis edilmekte olup, haberler tamamen hayal ürünü ve gerçek dışıdır.

Uzun süredir iç ve dış bazı basın yayın organları tarafından aleyhime yürütülen kampanya yeni yalan ve hayal mahsulü ürünler ile devam etmektedir. Dün Reuters tarafından servis edilen haber ve son 2 aydır Alman ve İngiliz medyası tarafından şahsıma karşı içeride de Doğan medyası eliyle desteklenen kampanya oldukça manidar ve düşündürücüdür.

Küresel ve yerel yerleşik düzen unsurlarının beni yıpratmaya çalışması be böyle bir korku içinde davranmaları şüphesiz ki Türkiye adına doğru şeyleri seslendirdiğimin göstergesidir.

Bu odaklar beni sevmezse kendimler gurur duyarım. Beni destekledikleri an şüphe duyarım...

Bugün bazı medya organları tarafından yıpratma amacıyla çıkarılan "Yiğit Bulut Kurtlar Vadisi'nde, Doğan'da" başlığı altında çıkarılan haberler tamamen hayal ürünü olup malum ve paralel medya organları tarafından yayılmaktadır. Son dönemde şahsıma karşı yürütülen, bazı medya organları tarafından yapılan kampanyanın sebeplerini kamuoyunun takdirine bırakıyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yiğit Bulut yine hedefte
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN