Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Emine Erdoğan, okulunu ziyaret etti

Giriş Tarihi: 19.9.2014
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan dün, İstanbul'da mezun olduğu Üsküdar Zeynep Kamil İlkokulu'nu ziyaret etti. Bir süre müdür odasında yetkililerle görüşen Erdoğan daha sonra 1-B sınıfındaki öğrencilerle bir araya geldi. Sınıf öğretmeni Fatma İnan'ın ders verdiği sınıfa girerek çocuklara "Ben de size katılabilir miyim?" diye soran Erdoğan "Hadi bakalım ben de okullu oluyorum" diyerek bir öğrencinin yanına oturdu. Erdoğan, bu sırada öğrencilerle sohbet etti, sınıf öğretmeni İnan'dan öğrencilere ilişkin bilgi aldı. Sınıftaki öğrencilere, üzerinde "Sn. Emine Erdoğan'dan sevgilerle" yazılı ceviz ve kuru üzüm bulunan paketler dağıtan Erdoğan, miniklere abur cubur yememelerini tavsiye etti. Bu sırada öğrenciler de, Erdoğan'ın annesiyle bir fotoğrafından yapılan yapbozu birleştirdi. Erdoğan "Çocuklar gerçekten çok duygulandırdınız beni. Gerçekten büyük bir sürpriz oldu" diye konuştu.

'SOSYAL MEDYA HESABI YOK'
Cumhurbaşkanlığı Basın Başdanışmanı Lütfullah Göktaş, Emine Erdoğan hakkında basında yer alan bazı iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti. Göktaş, Emine Erdoğan'ın sosyal medyada herhangi bir hesabı olmadığını kaydetti.

RECEP, TAYYİP, ERDOĞAN KARDEŞLER OKULLU OLDU
Gebze Kazım Karabekir Mahallesi'nde ikamet eden Serdar ve Emine Yurtoğlu çiftinin, 31 Ağustos 2009'da dünyaya gelen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgilerinden dolayı Recep, Tayyip ve Erdoğan adlarını verdiği üçüzleri okula başladı. Kazım Karabekir İlkokulu anasınıfında eğitime başlayan üçüzlerin annesi Emine Yurtoğlu, çocuklarının gelecekte Cumhurbaşkanı Erdoğan gibi başarılı bireyler olmalarını dilediğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emine Erdoğan, okulunu ziyaret etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN